Meteostanica od BrandoWorkshop – recenzia

Dlho som hľadal na svoj stôl nejaké zaujímavé a hlavne praktické stolné hodiny. Ako som sa tak prehraboval stránkou BrandoWorkshop, narazil som na jednu veľmi peknú meteostanicu z hodinami a kalendárom. Aká teda je ? Nuž poďme si ju predstaviť bližšie.

Dizajn a funkcie

Meteostanica Chaonei prišla zabalená v celkom peknej krabici, ktorá však bohužiaľ trocha neustála ďalekú cestu. Výrobok samotný, však prišiel našťastie absolútne nepoškodený. Hodiny samotné sú veľmi pekne navrhnuté. Dominuje im veľký prehľadný LCD display, ktorý je rozdelený do štyroch sekcií.

DVC00654 DVC00656

V prvej sekcii sa zobrazujú piktogramy znázorňujúce, aké je momentálne počasie a meniaca sa šipka, ktorá naznačuje trend smerovania počasia. Ak je šipka rovno počasie bude stabilné. Ak smeruje dole, tak sa zhoršuje a ak hore, tak sa zlepšuje.

DVC00686 DVC00687

V druhej sekcii sa zobrazuje jednak teplota, a to buď v stupňoch Celzia, alebo Farenhaita. Potom sa v tejto sekcii ešte zobrazuje údaj o vlhkosti vzduchu v percentách. Tretiu prostrednú a najväčšiu sekciu LCD displeja tvoria hodiny. Tie je možné zobrazovať buď v 24 alebo 12 hodinovom formáte. V poslednej sekcii sa zobrazuje dátum a deň. Dátum je možné tak isto zobraziť v dvoch formátoch. A to našom európskom, teda poradie deň a mesiac, alebo v americkom formáte mesiac, deň. Posledný údaj v tejto sekcii je názov dňa.

DVC00656 DVC00657

Pod LCD displejom sa nachádza rad tlačidiel, ktoré slúžia na nastavovanie stanice, a na pauzovanie alebo vypnutie budíka. Prípadne na prepínanie jednotiek Farenhait a Celzia. Na vrchu sa potom nachádza veľké tlačidlo Light. Na zadnej strane prístroja sa potom nachádza už len otvor pre dve AA batérie a reproduktor budíka.

Záver

Tieto stolné hodiny sú skutočne veľmi pekne spracované. Jednak čo sa týka po stránke dizajnu, avšak ani po stránke funkčnej im nemožno veľa vytknúť. Hodia sa či už do modernej izby, alebo aj do moderných kuchýň. Osobne sa mi skutočne veľmi páčia a v našej rodine bol o ne značný záujem. A tak mi neostáva nič iné, ako dať im hodnotenie najvyššie. Teda 5 z 5.

ProduktLink

Cena 12,50 Dolárov tedaa asi 300 Sk

5z5

=========================================

I wish to thanks to BrandoWorkshop for continuous support.

2 názory na “Meteostanica od BrandoWorkshop – recenzia

Nie je možné pridávať komentáre.