Matej Dužina – Reálny či virtuálny deduško ?

n32542627303_1130 Na Facebooku sa v poslednom čase objavila osoba Matej Dužina. Údajne sa jedná o herca, ktorý stvárňuje deduška vo vianočných T-Com reklamách. Prečo to údajne ? Nuž trocha som na pochybách, či je Matej Dužina reálne žijúca osoba, alebo je to len geniálny marketingový ťah PR agentúr a dotyčný herec sa volá úplne inak a Matej Dužina je len virtuálny. Ak niekto niečo o tom viete, budem rád ak my dáte vedieť. Na to som totiž naozaj zvedavý. Tak či onak reklamy sú to celkom vtipné to treba uznať. Konečne sa aj u nás na Slovensku tvoria celkom pozerateľné reklamy. Tak čo je Matej Dužina reálny, alebo virtuálny deda s T-Comu ?

17 názorov na “Matej Dužina – Reálny či virtuálny deduško ?

 1. No, asi ja z vas viem o nom najlepsie vsetko… pretoze som jeho vnuk… mam 17 a zijem v Kosiciach..
  Uz vyse rok byva 30km od Kosíc v jednej malej dedinke menom Göncruszka v malom útulnom domceku, Z roznavy sa odstahoval, pretoze ovdovel… okrem toho jeho syn (tiez herec) byva v tej istej dedine… nemaju problem chodit do kosic.

  Co konkretne chces vediet o nom Branislav Rác? Ak len tolko, ze ci Matej Duzina je jeho ozajstne meno, tak odpoved je: nie, to mu vymysleli v T-Com-e.

  ps: máte sa este naco tesit : – )

 2. On je môj bývalý učiteľ telocviku a biológie Pavol Bocsárszky z Rožňavy, momentálne pomocný herec maďarského divadla – Thália, Košice

  • Jej zaujímavé aká diskusia sa strhla okolo jednej osoby. Inak tie reklamy mali voľačo do seba.

 3. 🙂 Neviem ci existuje Matej Duzina, ale pan co natocil reklamu je herec z madarskeho divadla niekde z vychodu.

 4. Pokial Matej Duzina nie je skutocny, tak ja tu na Slovensku koncim. To tu uz nikto nic negarantuje?

 5. nie je, radšej by si sa venoval práci ako vypisoval komentáre bez vecnej hodnoty, potom sa fut sťažuješ že si chudobný, nemáš peniaze a na všetko potrebuješ sponzorov, spametaj sa v akom živote žiješ.

 6. Oliver nič proti ale nepreháňaš to to už je trocha drzý komentár nemyslíš? a dosť od veci.

 7. Inak Brano nenapisal si vsetko, Duzina sa tam objavil kvoli sutazi t-com a inak pokial nieje realny tak tato spolocnost porusila pravidla FB

Nie je možné pridávať komentáre.