Managerexpo 2011 úspešne za nami

Tak tak práve včera sa skončil prvý ročník konferencie Managerexpo 2011 konferencie o Social media marketingu a Time managemente. A tak je na čase si celú akciu trocha zhodnotiť a bližšie sa na ňu pozrieť.

Priestory

Pre každú akciu na ktorej sa má zúčastniť viac ako 100 ľudí sú určite veľmi dôležité priestory. Managerexpo sa konalo v Senci, konkrétne v kongresovom Hoteli Senec. Toto zariadenie je na takéto veľké podujatie priam ako stvorené. Je vybavené množstvom salónikov a meeting rooms ako aj viecarými prednáškovými sálami.

Managerexpo sa konalo v dvoch sálach ktoré boli medzi sebou prepojené dverami, a tak sa záujemcovia o tú, ktorú prednášku mohli pohddlne presúvať ak zrovna nemali chuť na kávu. A veru že bolo na čo pozerať a koho počúvať. Na Managerexpo prišlo totiž veľa zaujímavých a naozaj kvalitných prednášajúcich. Ako sa toľko kvalitných spíkrov podarilo dotiahnuť na jednu akciu netuším.

Spíkri

Na Managerexpo prednášalo niekoľko ľudí na ktorých som sa ja osobne veľmi tešil, že si vypočujem ich prednášky. No a keďže ma sociálne média bavia tak som poväčšinou zaparkoval v Social media room. Ale samozrejme aj v Time management sále sa pre mňa našlo niekoľko veľmi podnetných prednášok. Takže ktoré prednášky ma zaujali ? Určite to bol hned na úvod konferencie Mišo Pastier zo Zaraguzy, potom nasledoval Pavol Magic so svojimi prednáškami či Dušan Murčo z Martinusu alebo Josef Šlerka z Ataxo alebo aj Juraj Sasko z Visibility či Jan Sedlák zo Zive.cz. Skvelý boli aj páni Petr Zavoral a Karel Duchek, či skvelá prednáška o Foursqare od Martina Hassmana.

Z Time managementu ma zaujali tri prednášky. A to prednášky Michala Trubana, Petra Máru a Fera Volára. Takže výber spíkrov bol naozaj na vysokej úrovni.. Samorejem som tu nespomenul úplne všetkých. Ich zoznam nájdete na oficiálnom webe Managerexpo. Medzi prednáškami a aj po nich nadišiel čas na malé občerstvenia či obed alebo večeru, a tu sa dostávame k ďalšej téme a tou je catering

Catering

Keďže prednášajúcich a aj nás počúvajúcich bolo treba aj napojiť a nakŕmiť, medzi prednáškami bola na tento účel pripravená banketová sála, strategicky umiestnená pred sálami. Treba povedať, že catering mali chalani zmáknutý na jedničku, a myslím, že si nik nemohol sťažovať, že nebolo hento či chýbalo tamto. Všetkého bolo nadostač ba priam povedal by som až až. Nechýbaly minerálky, cola, či najrôznejšie koláče. Samozrejme káva, ktorá mala jednu zaujímavosť. Aby ste s prípravy kávy mali dáke potešenie, dievčatá vás naučili obsluhovať automat na kávu, a vy ste si už potom ďalšiu uvarili aj sami. Bolo to veľmi fajn, také malé user experience z prípravy kávy. Ktorá bola mimochodom celkom fajn.

Piatkový večerný raut hádam netreba ani dáko spomínať, ten bol proste super a užil som si ho naplno. Síce som v tombole nevyhral onen notebook, ale to vôbec ale vôbec nevadí. Pokecal som z veľa zaujímavými ľuďmi nazbieral pár nových kontaktov. Tu si dovolím povedať, že čo sa cateringu týka tak Managerexpo tromflo aj minuloročné Webexpo, pretože tam to fungovalo tak, že nám dali lístky do kantíny a bolo vybavené. Tu bolo všetko formou švédskych stolov kde vám to kuchár osobne naložil na tanier, čo je myslím sakra rozdiel.

Záver

Čo dodať na záver ? Myslím že Managerexpo 2011 bola jedna profesionálne pripravená akcia na veľmi vysokej úrovni. A to, že to občas nezvládala hotelová Wifi, je myslím relatívne v norme, keď sa pozrieme na fakt, že zo zhruba 240 ľudí tam mohla mať tak viac než polovica dáky notebook či tablet, alebo smartphone. A ak sa všetky tieto zariadenia zapojili na WiFi, nuž tá veru mala čo robiť. Ale to predsa k takýmto akciám patrí bez toho by to ani nebolo ono. Preto by som sa chcel veľmi poďakovať teamu okolo Martina Morávka a Petra Bíreša, že to takto perfektne zmákli. A už teraz sa teším na ďalší ročník. Tento ste zvládli perfektne a máte u mňa jednotku z hviezdičkou 🙂

P.S.: Sľúbené prekvapenie sa už pomaly ale isto pre vás spracováva. Máte sa na čo tešiť

1 názor na “Managerexpo 2011 úspešne za nami

Nie je možné pridávať komentáre.