Malá kombo úvaha : Komisár Rex a SMS hry

Dnes to bude taká kombinovaná úvaha na tému TV a SMS. Poďme najprv k tej TV. Všimli ste si na našom TV nebi jeden zvláštny fenomén? Ten fenomén sa volá Komisár Rex. Netuším čím to je spôsobené, ale nech ho Markíza opakuje aj x rokov za sebou celé série, tak vždy má tento seriál v danom čase dosť dobrú sledovanosť. Je jedno že beží dokola . Stále priťhuje divákov. Ono asi sa dobre pozerá na perfektne vycvičeného vlčiaka, ktorý dokáže hádam aj nemožné. Neviem či mal ešte nejaký seriál takýto úspech. Čo poviete čím je to spôsobené ?

Nuž a teraz k druhej časti tejto malej kombo úvahy. Tak isto nebude ďaleko od médií , a týka sa SMS hier. Moja babka najnovšie zbadala reklamu na hru o 77 kabrioletov, a hneď by chcela posielať do súťaže SMS. Podľa mňa sú však takéto súťaže iba obyčajným vyťahovaním peňazí z vrecka. A tie autá sú v konečnom dôsledku parádne zaplatené. Šikovný marketer si rýchlo spočíta, koľko ľudí asi skočí na súťaža pošle SMS, aby sa mu oplatilo autá venovať. Preto sa všakovakých SMS hlasovaní prosto nezúčastňujem. Dokonca ani v Superstar, či Lets Dance, lebo to považujem za zbytočné ťahanie peňazí z vrecka.

4 názory na “Malá kombo úvaha : Komisár Rex a SMS hry

  1. Musím ťa pochváliť za spisovnú slovenčinu. Moja hodina ti v Bojniciach ako vidím pomohla. Ešte si oprav bodky a čiarky, nech nie sú všelijak rozhádzané. Lepšíš sa 😉

Nie je možné pridávať komentáre.