Logitech K380 šikovná malá multi device klávesnica

Priatelia dnes som si kúpil novú bezdrôtovú klávesnicu Logitech, ktorú je možné párovať až na tri zariadenia. Konkrétne sa jedná o model Logitech K380 Multidevice keyboard.

Musím povedať, že napriek jej netradičnej veľkosti sa na tejto malej klávesnici píše priam geniálne. Dokonca lepšie než na Apple klávesnici. Teda aspoň mne osobne viac vyhovuje.

 

Super vecou je, že Logitech dodáva túto klávesnicu už aj s batériami, takže sa naozaj nemusíte o nič starať. Idú do nej dve AAA batérie, a tak som celkom zvedavý ako dlho pri mojom častom písaní vydržia.

k380

Pri tejto klávesnici som zistil jeden zaujímavý fakt. Dodáva sa totiž zrejem len s US layoutom, avšak, je zaujímavé, že keď už nejaký ten piatok blogujete, tak už nejako podvedome viete, kde  je aký slovenský znak, a nepotrebujete sa tieto veci na novo učiť.

 

Ak teda chcete multi device klávesnicu, ktorú s prehľadom napárujete na iPhone, PC, a Mac, a potom už len podľa potreby prepínate zariadenia, Myslím, že túto malú klávesnicu môžem len a len odporučiť.