Letná akcia v Bojniciach bola skvelá

Dnes po poludní som sa vrátil s tradičného ukončovania letnej sezóny v Autocampingu Bojnice. Každoročne sa prvý septembrový prípadne posledný augustový víkend, podľa toho ako vychádza kalendár, stretáva partia nadšencov internetu a technológií, okolo portálu Inet.sk. A priateľov z Bojníc a Prievidze.Ako vždy v Piatok sa celá spoločnosť iba pomaly schádzala. Medzi prvými dorazila delegácia z Banskej Bystrice. Tú nasledovala delegácia z Nitri a následne  Trenčín a Žilina. už prvý večer naznačoval, že bude naozaj celkom veselo. Akosi som sa hodil offline, a na sociálne siete pribúdali len fotky a statusy.

Veče som sa dal potom nahovoriť aj na Karaoke, a zisťujem, že je to skvelá zábava. Už viem prečo to hlavne ázijské národy tak milujú. Tam nejde o to či viem alebo neviem spievať. Ide o tú srandu, poviem ľudovo zabliakať si s kamošmi a dobre sa pri tom zabaviť, pri nejakej tej kofole či dačom ostrejšom. V sobotu sa nám trocha ako tradične sprasilo počasie, a začalo jemne pršať. Ale to nás ako správnych kempovačov vôbec neodradilo od pokračovania veselej zábavy. Nekonali sa síce žiadne súťaže, ale nálada bola aj tak skvelá a daktorý išli hlavne večer takrečeno nadoraz. Tombola slávila mega úspech a o klobúky od spoločnosti NOKIA sa strhla menšia bytka. Každý totiž tajne dúfal, že práve on vyhrá.

Po tombole nasledovala volná zábava, každy podľa svojho gusta. Ja som sa s menšou partiou vytratil k bungalovu na takú miniatúrnu grillparty. a treba povedať, že náš grillmajster griloval naozaj skvelé a chutné kúsky od mäasa, cez pikantné klobásky až po obligátne špekáčky. Večer sa konala menšia diskotéka,a zábava pri poháriku. Dokonca sme zažili aj menší ajťácky spor. Totiž  ľudia sa zrazu rozdelili do skupín tých, čo neznášajú rozhranie Metro a Windows vôbec, Applistov, a Androdistov. A verte, že som celkom ľutoval, že som tú vášnivú výmenu názorov nezaznamenal na video. Pretože to ozaj stálo zato.

V noci sme už však bol všetci radi že sme radi,a pobrali sme sa do svojich stanov, bungalovov a chatiek. Takže čo dodať na záver  ?  Akcia aj napriek nie veľmi priaznivému počasiu dopadla ukážkovo. Bavil som sa skvele aj vďaka skvelým ľuďom, ktorých mám naozaj rád, a rád ich znova uvidím na májovej akcii. Už teraz sa veľmi teším.

2 komentáre pri “Letná akcia v Bojniciach bola skvelá

  1. hmm trochu tazko sa to cita lebo ako sa fotky menia skacka cela stranka hore a dole. Tj citas a odrazu si o 4 riadky nizie ocami .

Komentáre sú uzavreté.