Ktorých českých a slovenských YouTuberov vlastne sledujem ?

Pred časom sme sa tak s kamarátmi bavili o našej českej, a slovenskej YouTube scéne. No a po debate som tak trocha dospel k záveru, že tá naša YouTube scéna nie je veru žiadna sláva. A po nejakom čase som ostal tak pri dvoch  troch ľuďoch, ktorých sledujem. 

 

Štvú ma totiž kanály typu MikeJePán, ktoré priam navádzajú na nie zrovna legit veci. Tak isto ma štvú niektoré reakčné kanály, čo je vlastne najlacnejší druh tvorby, na YouTube. Zobrať niekoho video, a okomentovať ho, väčšinou riadne zhejtovať. A tak skutočne ostali z našej scény tak traja štyria ľudia, ktorých sledujem. A kto to je?  

Písal som síce, že nerád reakčné kanály. Avšak jedna výnimka sa nájde. A to Duklock
, ktorý má na svoj vek, na niektoré veci relatívne rozumné názory, a vie to povedať aj tak, aby to pochopili aj mladšie ročníky. 

StandaShow. Tak  StandaShow je asi naj YouTube kanál, na ktorý som pred nejakým časom narazil. Standa tvorí veľmi zaujímavý a kvalitný obsah. Od live streamov, cez rôzne rozhovory, až po rôzne podcasty, v ktorých Standa hovorí názor na rôzne témy. A to od technológií, až po politiku, a spoločnosť. Ak teda máte radi talk videá, určite si pozrite StandaShow. 

No a posledným Youtuberom/Streamerom je Fatty Pillow. Tento chlapík je známy tým, že  zo svojej ťažkej váhy spravil vlasne výhodu, a tým sa preslávil najprv na Twitchi, a potom na Youtube.  

Inak myslím si, že Fatty, je jeden z najúprimnejších streamerov, ktorý sa na nič nehrá, a proste aj na streame je taký aký je v realite. Áno má časti streamov, ktoré sú riadne šialené. Avšak potom má časti, kde vie byť aj vážny, a vie sa baviť otvorene aj o vážnejších témach. 

A ako ste na tom vy? Ktoré kanály z českej a slovenskej scény sledujete najradšej?