Kúpele Piešťany po týždni a malý neplánovaný bloggerský meeetup

Tak tak už je to týždeň, čo si užívam kúpeľný pobyt v Piešťanoch. Ono sa to ani nezdá ale ten čas tu ubehol sakramentsky rýchlo. Ono do obeda človek aj tak poväčšinou  behá po rôznych procedúrach od výmyslu sveta, a  po obede je celkom rád, že to má celé za sebou. A ako tu je ? Jedným slovom super. Bývam v malom hoteli Villa Berlin, ale to ste už určite zistili podľa mojich checkinov na Facebooku. Personál hotela je maximálne ochotný a ústretový.

Raňajky sa podávajú vo Villa Berlin, klasické švédske stoly. Obedy a večere sa následne podávajú v Hoteli Jalta. Ten našťastie nie je ďaleko, a aspoň sa človek musí trocha prejsť. Tak isto sa nemožno sťažovať ani na kuchyňu. Varia tu naozaj veľmi dobre, a aj výber jedál je viac než dobrý. Ako samoplatca mám nárok vybrať si až z piatich jedál a ponuka je naozaj pestrá, takže každý si príde na svoje.

Zakončenie prvého týždňa bude celkom veselé. Prečo ? Nuž uskutoční sa taký neplánovaný malý bloggerský meetup. Zajtra do obeda si odbavím potrebné procedúry, a po obede očakávam Depiho, Vandráka, a Mira Belanyho, a ak všetko dobre vypáli, možno sa k nám pridá aj Peťo Kučerka, a sadneme dakam na kávu alebo kofolu. Takže týždeň ubehol ako voda, a ja sa už na chalanov zajtra celkom teším.

Video bolo natáčané telefónom SONY Ericsson Xperia Arc