Končí e-mail tak ako ho poznáme dnes ?

V poslednom čase sa objavujú hlasy, že e-mail ako ho poznáme dnes sa mení, alebo sa úplne stratí. Vraj je to práve nárastom popularity sociálnych sietí ako Facebook a Twitter. Možno je to s časti pravda, keďže cez Facebook sa dá veľmi rychle poslať správa a ešte rýchlejšie zorganizovať nejaké to stretnutie. Avšak mail tak skoro asi nezmizne. Neviem si totiž predstaviť, že by mi prišla faktúra z eshopu na Facebook alebo Twitter. Avšak je isté, že doba sa mení , a klasický mail sa používa čoraz menej. Na Facebooku sú skoro všetci, ktorých poznám. A čo Vy aký máte na to názor ? Vytráca sa klasický a pôvodný význam e-mailu alebo nie ?

6 názorov na “Končí e-mail tak ako ho poznáme dnes ?

  1. Osobne facebook nemam rad, absolutne mi nevyhovuje (rychlost, prehladnost,..) velkorozlahle portaly celkovo neoblubujem.

  2. Svoj e-mail nevymením za nič. Aj keby mali všetky sociálne služby a im zmiznúť z káblov internetových.
    Na komunikáciu s priateľmi je to fajn, ale na biznis zásadne iba e-mail.

  3. mail urcite nezanikne, treba brat v uvahu ze je to nejaky standart uz x rokov a socialne siete su hitom len poslednych par rokov a pochybujem ze by starsi ludia ktory ovladaju maximalne mail koli kontaktu s rodinou zacali vo velkom prechadzat na nejaku socialnu siet 🙂

  4. Je pravda, ze sa uz maily pouzivaju menej (hlavne kvoli chatu a soc.sieti), ale urcite tu este dlho budu. No pochybujem, ze by niekedy zmyzli uplne. Kedze objednavky, faktury atd. urcite nebudu chodit na socialne siete. :/

  5. Podla mna to je hovadina a suhlasim s tebou, ze tak skoro nezanikne. Facebook tu o par rokov nemusi byt, mail je tu stale aj s tym humusom s nazvom SPAM. Ale to je vedlajsie – cely bussines bezi na mailoch. Socialne siete su len doplnok, taka pridana hodnota a na zakaznika to ma pozitivny vplyv.

Nie je možné pridávať komentáre.