Kamošov ranný budíček – alebo celkom rušný deň

Dnes som mal celkom zaujímavý deň. Všetko sa to začalo už asi o devieatej, alebo pol desiatej ráno. Volal mi totiž kamošov brat, či si môže prísť pre jednu hru, a nejaké filmy, ktoré mám pre nich už dlhšie odložené. Pohľad na mňa naznačoval, že by som sa mal urýchlene prezliecť a dať sa čo najskôr do ľudského stavu. Keďže kamoš nebýva ďaleko a posledne sa mu ku mne podarilo prísť asi za štyri minútky. Veru sám som neveril aký rýchli dokážem byť. Behom pár minút som bol umytý, oblečený a ešte som si stihol uvariť aj svoj raňajší doping, teda kávičku. Nakoniec sa dovalil aj Kamoš aj jeho brat. DVD sme úspešne napálili. Inak len tak sme prezerali môj blog keď si jeden z nich všimol príspevok o robotovi ROVIO, ktorý vám má strážiť dom, na čo zahlásil, že u nás by najskôr z nábytkom zmizol aj onen strážny robot a bolo by po srande. Nuž bohužiaľ má asi pravdu. Po poludní som sa ešte na pár hodín vybral k Mikkimu, kde sme len tak o všeličom debatovali, a trochu som si zaspomínal na staré klasické hry, keďže Mikki práve hral legendárnu hru Operace Flashpoint. V tej hre som veru kedysi, ešte keď som bol vášnivým hráčom hier, vedel robiť aj krátke video sekvencie. Ej veru kde sú tie časy. Nuž ale inak celkom super deň.

10 názorov na “Kamošov ranný budíček – alebo celkom rušný deň

  1. No takto rušný deň som už dávno nemal. Napriek tomu, že mám podobné podmienky ako Braňo, môj deň vyzerá úplne inak. Možno aj vďaka tomu, že kopu veci predsa len robím aj mimo domu 😉

  2. Mňa keď takto niekto prekvapí a zrovna nie som voľný, tak poviem nie a dohodnem termín , alebo sa treba skôr ohlásiť ,veď nevisím na klinci.

  3. RONY IS BACK…Padol mu hosting,tak vravel…Mimochodom chyba nam vikendcast. Neobnovite cinnost? Zdravim Pedra

  4. Veru netuším. Tiež badám, že Ronyho blog je akosi off. Takže Rony ak toto čítaš tak daj vedieť čo sa deje s Tvojim blogom.

  5. Brano, rad si pri rannej kave precitam Tvoj blog. Obcas kuknem aj inam a prave som zistil, ze Ronyho blog uz nefunguje. Kedze mas znacny prehlad v tejto oblasti, nevies ci zmenil providera, alebo co sa stalo?

    Pedro

Nie je možné pridávať komentáre.