JuRoot a eMDi v TV – bloggeri sa rozbiehajú do TV

Tak sa nám bloggeri dnes rozbehli do médií. Juraj Grečnár bol v TA3 aby porozprával o tom ako sa dá na Slovesnku nakupovať cez internet. A musím povedať, že mu to šlo o veľa lepšie než jeho spoludis kutujúcemu. Neviem ako by som dopadol keby začala na kamere svietiť červená. Asi by som sa riadne spotil a začal koktať. Nuž a druhý blogger eMDi bude dnes v programe Čo na to Mojsejovci. Som zvedavý, či vystrihnú scénu, kde mu Mojsej nakopal zadok. Som zvedavý. Jurovi však musím jedine pogratulovať a tak isto aj eMDimu.

Upútavka na Mojsejovcov

6 názorov na “JuRoot a eMDi v TV – bloggeri sa rozbiehajú do TV

  1. Brano, vies aky som .. co na srdci, to na jazyku :)) a nejak stale musim balansovat na tom tenkom lade a na hrane … :)))

  2. eMDi ale aj tebe patrí poklona. konečne niekto kto Mojsejovcom do očí povedal t čo si o nich myslí väčšina normálne uvažujúceho národa. Len Braňo to akosi evidentne neuniesol 😀

  3. dakujem za poklonu, jurovi tiez skladam aj ja pochvalu. bol zjavne menej stremovany ako jeho spoludiskutujuci. a to so mnou vypustia az neskor. moja prva info bola o januari.

Nie je možné pridávať komentáre.