Jojka Jojka čo nám to len produkuješ

V poslednom čase v nemom úžase sledujem dianie na obrazovkách TV JOJ a jej sesterskej stanici Plus. Všetko to začalo kontroverznou show Farmár hľadá ženu. Táto show bola aspoň občas miestami aj zábavná, a sem tam som sa dokonca pristihol, že ju sledujem celú. Ok toto sa JOJke povedzme podarilo. Potom začali ohlasovať denný seriál pre stanicu plus s názvom Deň a Noc. Názov znel zaujímavo. Denný seriál to znelo tiež celkom ok, veď Panelák žnie úspech ako nič iné. To čo však na mňa čakalo v prvej častito ma dostalo.

Chvíľu som nevedel na aký žáner sa vlastne pozerám. Či sledujem nejakú hlúpu reality show, alebo strašne divne  napísaný seriál. A tak som začal pátrať a ouvejs. Dozvedel som sa, že je to vlastne niečo medzi. Teda scripted reality show. Poviem Vám, vôbec ma neoslovila. Možno tomu dám ešte šancu jednou dvoma časťami, ale čo ja viem. To už Súdna sieň je oveľa lepšia scripted reality show, ak sa tam dá vôbec zaradiť. To však nebolo všetko, Ďalším šokom je pre mňa ohlasovaná show Bučkovci, ktorá má monitorovať bežný život jednej slovenskej rodiny.

Ja sa pýtam, kde preboha tých Bučkovcov zobrali ? Ako sa celkom výstižne vyjadril jeden môj známi. Martinka s Turca je tehotná tak treba nájsť podobných aby nám zarobili ? No neviem. Som zvedavý čo s tej show Bučkovci bude. Ale osobne mi to príde ako dosť divná show. A ako sa vy pozeráte na posledné počiny JOJky  ? Sledujete Deň a noc ? Prípadne pozriete si Bučkovcov ?

3 komentáre pri “Jojka Jojka čo nám to len produkuješ

  1. No je to ta jojka riadna zgerba, len nam vymyvaju tie mozočky, ale ja to hned prepínam, Ty ako pozeravas to ci tiez prepinas na nieco normalne vedecke ?

  2. Deň a noc je prepadák. Jojkárske facebookove fan weby to propagujú a ľudia na to len nadávajú. Je to úplne divné a myslím, že najväčší odpad aký JOJka natočila. Zlý herci a príšerná kamera ako z regionálnej televízie.

    Na Bučkovcov sa teším 🙂

  3. Scipted reality show je momentálne veľmi úspešný žáner. Patrí tam Súdna sieň, Extrémne rodiny alebo Farmár hľadá ženu.

    Pokiaľ majú takéto programy sledovanosť, tak JOJ ich bude vysielať. To, že píšeš článok o pripravovanej show Bučkovci je tiež dôkazom toho, že bude zrejme úspešná. Minimálne ťa zaujala natoľko, že si o nej napísal.

    A kto Bučkovci sú? Ak si sledoval show Farmár hľadá ženu, tak si si ich musel všimnúť, pretože účinkovali v jej dvoch sériách. Na tvoju otázku mám teda jednoduchú odpoveď: Bučkovci sú herci.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *