JOJ Pripravuje súdnu show

TV JOJ práve v týchto chvíľach potvrdila prípravu nového projektu, a to súdnej show. Som zvedavý, ako sa tento formát ujme u nás na Slovensku. Samozrejme nepôjde o live prenosy zo súdnej siene, ale viac menej o hrané rekonštrukcie, ktorých však budú účastný profesionálny sudcovia a právnici. Nuž uvidíme. Ale určite by to mohlo byť trocha spestrenie Slovenskej TV ponuky, ktorá priznajme si nie je zrovna nejaká super. Som zvedavý ako bude reagovať na daný formát TV Markíza, a čo nasadí ako protizbraň, keďže sa show údajne bude vysielať niekde medzi 17:00 a 19:00. V Nemecku sú takéto show bežné, uvidíme ako uspeje tento druh relácie u nás.

Zdroj: Medialne.sk

4 názory na “JOJ Pripravuje súdnu show

  1. Ja si to pamatam, bolo to tak v rokoch 1977-1980, relacia sa volala tusim „Kto je vinný?“ a vtedy to malo aj dost velky uspech.

  2. Mne sa tento nápad páči. Uvidíme ako to spracujú.

    Máš úplnú pravdu na Slovensku sa neoplatí vlastniť televízor pretože v ňom nič zaujímavé neuvím. Samozrejme okrem kvalitných DVD filmov.

  3. V 80-tych rokoch takúto reláciu STV-čka robila,ale vtedy ani zďaleka nebolo toľko vrážd, vydierania a ťažkých podvodov ako dnes.

Nie je možné pridávať komentáre.