Je dobrý nápad samostatný pod blog na recenzie ?

Dnes som tak s kamošom diskutoval o tom, či by nebol dobrý nápad dať recenziám samostatný blog v podobe poddomény. Ide o to že rôznych recenzií bude pravdepodobne pribúdať. A bolo by celkom užitočné,keby ste ich vy moji čitatelia mali pekne všetky na jednom mieste, ako sa vravý pod jednou strechou. Predstavujem si to tak, Že na hlavnom blogu by bol uvedený vždy úvodný odstavec z recenzie a na jeho konci by sa nachádzal link na kompletný článok. Bol by som celkom rád, keby ste mi dali v komentároch vedieť, ako sa vám takýto nápad pozdáva, poprípade pridali svoj vlastný nápad alebo zlepšenie. Hlavná doména by bola ako môj osobný blog čo poviete ?

8 názorov na “Je dobrý nápad samostatný pod blog na recenzie ?

  1. S tou pravou stranou máš recht. Zrovna poriadok tam nie je to je fakt. inak dík za inšpiratívne komentŕe.

  2. A ešte comment. Keď to tak pozerám tak vlastne tu na pravej strane máš prepáč, ale sajrajt. Minimálne si urob poriadok v kategóriách a zotrieď si prvky podľa dôležitosti. Nebolo by naškodu aj trošku redizajnovať pravú stranu tak, aby jednotlivé prvky boli logicky a zreteľne oddelené. Ale to je pochopiteľne subjektívny pohľad 🙂

  3. Ja by som to neriešil subdoménou. Jednak si rozbiješ navigáciu a prípadne stratíš časť návštev na homepage skomplikuješ si SEO a zároveň si vypracuješ dilemu ktorú doménu si majú návštevníci pamätať. Osobne by som to riešil tak, že by som kompletné texty recenczií vrátane obrázkov upratal tak, aby neprepĺňali titulku, ale aby cez side bar boli v nejakej produktovej štrutkúre rýchlo dostupné. Samozrejme iba v prípade ak recenzie nemajú byť jadrom Tvojho blogu.

  4. nie, podla mna je zbytocne to tu triestit na viac casti a rozhadzovat po subdomenach. takto to je dobre

Nie je možné pridávať komentáre.