Jarné Bojnice 2011 boli fajn

Takže ako bolo na jarnej akcii v Bojniciach ? Ak by som chcel byť veľmi stručný, povedal by som jedným slovom super, ale to by bolo na blogpost troška málo, a tak si jarnú akciu zhrnieme trocha podrobnejšie.

Pre mňa sa celá vec začala už 27 apríla, keďže som sa znova po čase rozhodol navštíviť môjho spolužiaka zo ZDŠ, ktorý býva v Liešťanoch. Tam som prespal a nasledujúci deň, teda vo śtvrtok som sa presunul do kempu. Z našich tam síce nebola ani noha, ale aj ľudoprázdny kemp má dačo do seba. A ani som sa veľmi nebál, že by ma v takom areáli niekto prepadol, alebo tak. Také veci si proste človek nesmie pripustiť a potom je to celkom fajn relax.

V piatok sa už tradične začala schádzať celá partia. Do obeda prišla delegácia z Banskej Bystrice, tento raz dokonca na dvoch autách. Neskôr po obede dorazila aj delegácia z Nitry. Medzitým  než dorazili Nitranci, tak sme sa zbehli najesť do Prievidze do reštaurácie Promenáda, ktorá účinkovala v programe Áno šéfe. Ja som si dal Bryndzové halušky a tie sa celkom podarili. Večer sme potom spoločne fandili našim na MS v hokeji.

V sobotu bolo počasie dosť nafigu, a jemne nám spravilo škrt cez rozpočet. Nekonali sa žiadne súťaže, zato diskotéka, karaoke a tombola boli celkom fajn. Dokonca sa mi podarilo vyhrať 2GB RAM.

V nedeľu už nastal čas odchodu domov a lúčenie. Obe partie odišli už skoro ráno. Ja som v kempe ostal ešte do dákej jedenástej, keď po mňa prišiel spolužiak z rodinou. No a keďže do odjazdu bolo ešte dosť času, stihol som si pozrieť veľmi pekný Bojnický jarmok. Takže tohoročná jarná akcia v Bojniciach bola celkom fajn a ja sa už teším na posledný Augustový víkend, keď sa znova všetci stretneme.