Ipod Dock od BudgetGadgets.com

V týchto dňoch som po dlhšom čakaní, ktoré spôsobilo na poštách pravdepodobne predvianočné obdobie, obdržal malý balíček od mojich priateľov z BudgetGadgets.com. A tak tu mám dnes niečo pre majiteľov Ipodu a hlavne verzie Ipod Classic.

V malej obálke bola dôkladne zabalená malá dockstation pre Ipod. Balenie obsahovalo okrem dokovacej stanice aj USB kábel a Line-In káblik. Dizajnovo je dockovacia stanica Music Angel veľmi pekne spracovaná. Na jej prednej strane sa nachádzajú tlačítka kontrolujúce hlasitosť vášho Ipodu. Na zadnej strane sa nachádza potom tlačidlo On/Off, konektor pre Line-In vstup a konektor pre napájanie a po bokoch veľmi elegantne prevedené reproduktory. Túto dokovaciu stanicu je možné napájať až troma rôznymi spôsobmi, čo z nej robí celkom vhodné zariadenie na cesty. Napájať ju možno jednak klasicky cez obligátny USB kábel. Ďalej možno použiť AC/DC adaptér s napätím 9 Voltov. Nuž a napokon ak niet nikde žiadnej elektriny, tak pomôžu 4 tužkové AA batérie.

DSC00552 DSC00553

A ako táto mini stanica zneje ? Na moje prekvapenie celkom dobre. Samozrejme trocha cítiť jemné prebudenie reproduktorov, keď to preženiete z hlasitosťou, ale musím sa priznať, že sú to naozaj prvé malé reproduktory, ktoré vydržím počúvať aj celý deň a nelezú my na nervy. Nuž osobne si myslím, že v prípade výrobku pre Apple produkt si výrobca ani veľkú nekvalitu nemôže dovoliť. Avšak ako poznám audiofilov, určite by našli nejaké chyby. Môj osobný dojem s posluchu je však naozaj veľmi pozitívny, a v prekvapení ostalo aj pár ľudí na streame.

Takže ak by som to mal zhrnúť. Ipod dock Music Angel je naozaj podarený produkt. Jednak čo sa týka dizajnu, tak aj kvality prevedenia reproduktorov a relatívne dobrého podania zvuku. Určite si nájde miesto na stole majiteľov Ipodov, ktorý nechcú investovať tisíce korún do drahého príslušenstva.

DSC00555 DSC00556

Video

 

Resume:

Ipod dock Music Angel is nice and elegant dock for your Ipod player. I was surprised with his awesome design, and very good sound quality for device in his size. I recommend it if you a travel a lot and you want a good sound.

Price/Cena 14,57 Dolára

Kúpite tu/Buy Here

Pri nákupe môžte použiť kupón BD5OFF1 získate tak 5 percentnú zľavu
If you buy IpodDock you can use coupon BD5OFF1 and you get 5 percent off

2 názory na “Ipod Dock od BudgetGadgets.com

Nie je možné pridávať komentáre.