iPhone update na 3.1.3 “úspešne” dokončený

Dnes som si povedal, že by bolo znova na čase updatnuť firmware v mojom iPhone na verziu 3.1.3. Našťastie už aj na ňu exituje nástroj v podobe redsn0w. A tak netrvalo dlho, a update iPhone bol hotový. Ale. ale nepozornosťou mne vlastnou, som zabudol na jednu podstatnú vec. VYTIAHNUŤ SIM PRI UPDATE. Totiž keď som sa pozrel do kontaktov, tak kontaktov bolo 0. A update dokonale zmazal aj kontakty zo SIM karty, okrem základných O2 kontaktov. Ako sa to podarilo netuším. Isté je, že mám kontakty v hájiku zelenom.  A tak poprosím tých, ktorých som mal v kontaktoch na mobile aby mi poslali svoje číslo na IM prípadne mail. Takže malá výstraha aj pre ostatných nováčikov v updatovaní iPhone, VYŤAHUJTE SIM KARTY.

10 názorov na “iPhone update na 3.1.3 “úspešne” dokončený

 1. znovu to skusim: netreba mat automaticku synchronizaciu TELEFONU po pripojeni k pocitacu zapnutu. Treba mat zapnutu synchronizaciu KONTAKTOV. Zalozka INFO!!!

 2. Rony samozrejme tu máš úplnú pravdu. Tak mi treba keď som to nemal zapnúté. Tak ale zas.. Našťastie veľa s tých ľudí mám online na IM či Facebooku, takže tie čísla ľahko získam nazad.

 3. Presne ako camperSk píše mal som vypnutú automatickú synchronizáciu. A navyše som zabudol vytiahnuť SIM. Nuž a dopadlo to tak ako to dopaldo. Keď je niekto blbec a nedá si pozor, tak mi treba. Našťastie tých kontaktov zas nebolo toľko.

  • netreba mat automaticku synchronizaciu, STACI mat len tu polozku zafajknutu. Nic viac. Toto sa stava cloveku pohltenom technologiami? Len mi zasa nepis, ze som najmudrejsi a vsetko viem. Na fore iphone.cz to nielen ja a nielen raz velmi casto pripominam, pri smartphone je to preboha samozrejmost, ze kontakty mas primarne MIMO telefon. Cize synchronizovane.

   Mimochodom a preco si v itunes po upgrade nezadal restore from backup ked si zistil, ze kontakty su v prdeli?

   Clovek s prehladom… uz davno mal vygooglit zazrak 🙂

 4. Take nieco ako pravidelna synchornizacia pri kazdom "napichnuti" na kabel asi u iPhone neexistuje. Zlaty Windows Mobile + HTC Sense 🙂

Nie je možné pridávať komentáre.