Inzercia: Online sťahovanie spoločnosti. Má to svoje výhody?

Ak vás zaujal tento titulok, zrejme patríte aj vy k ľuďom, ktorí sa rozhodli podnikať a dosahovať zisk na základe samostatnej zárobkovej činnosti. Netvrdíme, že o tom nemusíte vedieť, no zopár dôležitých informácií, ktoré vám tieto kroky môžu uľahčiť, si je dobré vždy prečítať.

Premýšľate nad zakladaním vlastnej spoločnosti, alebo ste pred nedávnom dokonca tak aj urobili? Jednou z najväčších položiek býva zariadenie a prevádzka kancelárie. Viacerí z vás pritom paradoxne administratívnu budovu každý deň nepotrebujú, a preto zvažujete možnosti, na ktorých by ste ušetrili nie len financie, ale aj čas.

 

Žiadne náročné sťahovanie

Ani vám nie je asi predstava náročného sťahovania príjemná. Kancelársky nábytok, dôležité dokumenty v niekoľkých zásuvkách, počítače, všetky tie káble, tlačiareň a množstvo iných vecí. Všetko sa dá pritom vyriešiť naozaj veľmi elegantne, vyskúšajte virtuálne sídlo v Bratislave a fyzicky zostanete tam, kde vám to najviac vyhovuje.

 

Má to niekoľko výhod

Poviete si, že to nemá význam? Opak je pravdou a nakoniec zistíte aj sami, že vášmu podnikaniu zriadenie takejto kancelárie veľmi pomôže. Tým, že sa „papierovo“ presťahujete, zmeníte automaticky adresu svojho sídla. Poloha vašej spoločnosti v dobrej lokalite sa premietne do výpovednej hodnoty vašej značky a všetkého, čo je s ňou spojené. Jednoducho budete na svojich dodávateľov a odberateľov pôsobiť dôveryhodne!

 

„Pod lampou býva najväčšia tma“

Z jednej strany je to dobrá poloha, pretože vás všetci uvidia, no firma vo veľkom meste má viacnásobne menšiu šancu na kontrolu, ktorá hrozí zo strany finančných úradov.

 

Zaujať vás okrem iného môže ale aj ponuka služieb, ktoré s využitím virtuálneho sídla získate. Administratívne riadenie pošty a doručených zásielok, na požiadanie aj vybavenie niektorých telefonátov, prenájom zasadacích miestností a iné. Všetko za neporovnateľne nižšiu cenu, ako keby ste platili za nájom priestorov kancelárie v konkrétnej nehnuteľnosti a zamestnávali čo i len jedného administratívneho pracovníka. Ak si chcete vo svojich podnikateľských začiatkoch ušetriť nejedno euro, vyskúšajte to s virtuálnym sídlom.