HTC Artemis a menší problém po upgrade na WM6

Už pár dní som šťastným majiteľom PDA HTC P3300 Artemis. Musím uznať, že je to celkom príjemné PDA, a aj keď je staršie, tak my plne vyhovuje. Včera sa mi však stala celkom zaujímavá vec. S Mikkim som na Alianovu dobre mienenú radu upgradol Artemisa na Windows mobile 6, ktorý som si stiahol z oficiálnej stránky HTC a začala sranda. Všetko nabehlo stopercentne, avšak začal štrajkovať mobilný modul. Chlapec sa tvári, že nemá signál. A ak sa už aj nejakým omylom spojí zo sieťou, aj tak si nezavolám. A nedovolajú sa ani mne. Stále my vyskakuje okno z registráciou do GSM siete. Počítam, že som vo Windows mobile voľačo prehliadol. Podotýkam, že sa jedná o anglickú verziu, čo tiež možno môže robiť našim GSM sieťam problém. Ak teda niekto viete, budem rád ak mi poradíte.

7 názorov na “HTC Artemis a menší problém po upgrade na WM6

  1. Upgrade je našťastie totálne blbuvzdorný. Avšak aj tak by som na Artemis asi nechal WM5

  2. Vlastním Artemisa už pol roka a tiež váham s „upgrejdom“ na wm6. Ak nerátam tvoje nové problémy, ako prebehol upgrade a aké sú tvoje dojmy s wm6? Ďakujem

  3. Ahoj Braňo,
    Základná vec – vo Phone options v Settings si nastav automatické vyhľadávanie siete. Po tom čo sa Ti sieť vyhľadá, Ti v 80% prípadov vyskočí upozornenie že sieť nebola nájdená v databázi – keď ho odklikneš cez Hide, zobrazia sa Ti nastavenia ktoré MUSÍŠ odkliknúť cez to horné OK, žiadne storno, inač sieť nebude nastavená a pripravená na použitie. Ak Ti ani toto nepomáha, problém by som hľadal niekde v Advanced configuration mob. sietí.
    Otec ma tiež anglickú verziu WM6, v tom žiadny problém nie je.

  4. Foto bude az ked bude zas funkcny zatial si ktovie preco telefon postavil hlavu

Nie je možné pridávať komentáre.