Hlásim sa na Beta test hry APB

APB Dnes som po dlhom čase dostal mailom registračný formulár k beta testovaniu hry APB All points Bulletin. Jedná sa o veľmi ambiciózny online projekt podporovaný aj firmou EA. Ako APB opísať čo najjednoduchšie ? Predstavte si mesto a autá v štýle GTA, ale online. Hráči sa ďalej delia na policajtov a gangstrov. Gangy môžu dokonca ovládať celé ulice. A podľa niektorých videí to môže byť celkom husté. Mňa však zaujal ich prístup k prijatiu beta testerov. Tak siahodlhý a detailný formulár som nevypĺňal ani pri Battlfield Heroes Položky ako výkon a komponenty vášho PC sú celkom na mieste. Prekvapujúcejšia však bola požiadavka o zaslanie Vášho DXdiag.txt súboru. Tak isto ste museli zadať vašu adresu a vaše meno. No a napokon niečo o tom prečo práve vy chcete byť betatestermi APB. No čo vám poviem, hotový konkurz. Tak ale aspoň vidno, že vývojári neberú testovanie produktu na ľahkú váhu. Nuž som zvedavý či ma prímu. Držte palce

3 názory na “Hlásim sa na Beta test hry APB

  1. aj ja som to vyploval makacka vidno ze to nedovolia bar komu testovat dufam ze budem beta tester a kedy to asi bude? to poslu alebo co? oni poslu link na stiahnutie ci nie?

  2. Samozrejme budem informovať ak sa tam ovšem za testera dostanem. Formulár bol ako online konkurz. Nič komplexnejšie som dlho nevyplňoval.

Nie je možné pridávať komentáre.