Headsety HyperX ako prvné získávajú certifikát Discord

Bratislava, Slovensko, 21. marec 2016 – HyperX, divízia spoločnosti Kingston® Technology Company, Inc., najväčšieho nezávislého výrobcu pamäťových produktov na svete, dnes oznámila, že jej cenami ovenčený headset Cloud II a nový model Cloud Revolver, ktorý bude už čoskoro uvedený na trh, sú prvé audio zariadenia, ktorá získala certifikát Discord. Discord, najrýchlejšie rastúca hlasová a textová chatovacia aplikácia pre hráčov, ponúka bezplatné a zabezpečené služby bez oneskorení na komunikáciu medzi viacerými hráčmi pri hraní na počítačoch alebo mobilných zariadeniach. Aplikáciu teraz používa 5 miliónov používateľov, každý mesiac si ju vyskúša viac ako 1 milión nových záujemcov a vďaka investícii spoločnosti Greylock Partners nedávno dosiahla špekulatívnu kapitálovú hodnotu vo výši 20 miliónov USD.

Discord spolupracuje s poprednými výrobcami audio zariadení s cieľom zabezpečiť, aby hráči pri komunikácii s priateľmi, členmi tímu a spoluhráčmi mali čo najvyšší komfort. Certifikácia headsetov HyperX Cloud II a Cloud Revolver potvrdzuje, že prenášaný hlas je čistý a ostrý a že je aj celková kvalita zvuku vynikajúca. Neboli zistené žiadne počuteľné ozveny, hluky okolia, či skreslenie hlasu. Aby headsety Cloud Revolver a Cloud II mohli získať certifikát, boli ich mikrofóny podrobené najrôznejším testom, vrátane akustického porovnávania oproti referenčnej zvukovej vzorke spoločnosti Discord, prebehla náročná skúška pri hraní piatich súčasných najlepších hier a konštruktívne komentáre ohľadom zvukového prejavu oboch headsetov v rámci komunity používateľov.

„Sme radi, že môžeme spolupracovať s najlepšími výrobcami herných zariadení, aby sme mohli certifikáciou potvrdiť, že ich headsety v spojení s aplikáciou Discord znejú naozaj