Google s vlastným tabletom ?

Nuž ako sa zdá začala sa nám tu vojna tabletov. Podľa blogu Mashable totiž Google v spolupráci s HTC údajne pripravuje výrobu vlastného Google tabletu. Pravdepodobne je to rekacia na oznámenie Apple, že v dohľadnom čase pripravuje na trh svoj vlastný tablet pod názvom iSlate. Nuž uvidíme, ktorý s tabletov bude úspešnejší, ak sa aj oba dostanú na trh. Apple má solídnu základňu fanúšikov, a spokojných zákazníkov, zatiaľ čo Google sa v mobiloch a tabletoch zatiaľ iba hľadá. Lepšie povedané, hľadá si tých svojich zákazníkov. Čo myslíte, kto vyhrá v tejto vojne tabletov ? Apple či Google ?

4 názory na “Google s vlastným tabletom ?

  1. Ja nehovorim ze to neuverejnia – s Apple pocitam na 90 percent a s Google to bude skor ci neskor tak isto aj ked tu mi to je jedno, ponevac ten OS moze byt aj na zariadeniach inych vyrobcov.

    Chcel som povedat ze uz porovnavas dva vyrobky ktore oficialne neexistuju.

  2. Jo ešte taká poznámka na okraj. Nevieš že v prípade Google pomaly ale isto začína platiť pravidlo, že keď sa začnú okolo neho šíriť nejaké klebety, tak je to skôr či neskôr pravda? Viď Google Phone Nexus One alebo Chrome OS. O tých sa dlho tiež len klebetilo a aha už sú tu.

  3. Mozes pls dat link, kde Apple oznamilo iSlate? Ved to su vsetko len dohady. Vratane nazvu.

    Ani Google ani Apple este nic nema na trhu a sa pytas kto vyhra? 😉

Nie je možné pridávať komentáre.