Google odmietol Čínsku cenzúru

Podľa blogu Mashable, Google dnes spravil celkom zaujímavý a závažný krok vo vzťahu k Číne. Povedal si, že dodrží svoje heslo Dont be evil. A tak dnešným dňom prestal cenzurovať výsledky vyhľadávania v Číne. Avšak ako podotýka Mashable, nie je isté, či to bude mať nejaký globálnejší dopad, keďže Čína, je krajina z bohatými skúsenosťami, čo sa cenzúry týka. A ja len dodávam, že Čína si podľa mňa bude vedieť poradiť aj sama blokovaním niektorých nežiadúcich stránok.Takže toto je síce od Google pekný krok, ale nakoľko účinný, to ukáže až čas.

2 názory na “Google odmietol Čínsku cenzúru

  1. Ale nie len napríklad kategórií som mal fakt milión a kopu zbytočných jedno dvoj príspevkových tak to chcelo pretriediť a prevzdušniť, a keď už som bol pri tom…. Inak toto bolo trocha off topic ako sa vraví ale veď neva.

  2. Brano je ako rybka v akvariu, po par sekundach si nepamata, co robila. Este nedavno si si verejne daval slub, ze si s castymi zmenami skoncil. Joj Brano, pis si to priamo na monitor fixkou, co slubis. Takze mas novy dizajn. Bomba 🙂

Nie je možné pridávať komentáre.