Gmail dokazuje že je stále Beta

 Najdlhšia beta na svete Gmail koncom roka jasne dokázal, že si označenie beta predsa len ešte zaslúži. Najprv sa objavili správičky o tom, že pár užívateľom jednoducho zmizli účty. No a nakoniec sa na svete objavil exploit vďaka, ktorému bolo možné prečítať informácie o vašich kontaktoch. Ako vidno nič nie je dokonalé. Ale Googlu by sa to naozaj nemuselo stať. Chvalabohu zareagoval promptne a chybu z exploitom napravil. No ale keď sa objavili správy o stratených účtoch tak som radšej zmizol z Gmail ja a začal som používať vlastný server. A musím povedať, že sa hneď cítim bezpečnejšie 😀

2 názory na “Gmail dokazuje že je stále Beta

  1. Tiež aby som nezabudol ponúka mobilovú verziu rovnako ako messenger. Dokonca nemusíte mať nainštalovaný žiadny softvér ja sám som sa cez svoj mobil bezproblémov pripojil, alebo napísal e-mail.
    Cez wap Vám stačí sa pripojiť na mobile.live.com a vybrať si službu, ktorú chcete.

  2. Live Mail Rulezz. Za oveľa kratší čas vývinu je z neho oveľa lepší, rýchlejší a spoľahlivejší mail ako má gmail. I keď LM je stále Beta je na oveľa vyššej úrovni ako Gmail a to je beta oveľa kratší čas a určite nezostane tak dlho ako Gmail.

Nie je možné pridávať komentáre.