Funny melody – reproduktory od BrandoWorkshop

Dnes by som vám rád predstavil ďalší produkt, ktorý  pricestoval v balíku od BrandoWorkshop, za čo samozrejme tejto firme ďakujem, že tak ochotne podporuje recenzie svojich produktov. Nuž teda ďalšou vecou, ktorá na mňa po dolu recenzovanom raketomete vypadla z balíčka boli malé USB reproduktory. Poďme sa teda na ne spoločne pozrieť.

Reproduktory prišli zabalené v plastovom obale. Avšak bol to presne ten druh balenia na, ktorý ste museli použiť nožnice aby ste ho vôbec otvorili. Na jednu stranu je to dobré kvôli preprave, avšak maximálne nepohodlné pri otváraní. Balenie obsahovalo USB kábel a samotné reproduktory. Nuž a aké teda sú ?

DSC05724 DSC05739

Dizajnovo sa jedná o veľmi elegantnú záležitosť. Ako môžete vidieť s priložených obrázkov, tak sú to veľmi elegantné biele kocky. Keď sú zapnuté tak sú jemne podsvietené modrou farbou. Membrána je tak isto veľmi elegantná a veľmi lesklá. Čo mi na reproduktoroch vadí z dizajnérskeho hľadiska, tak je to príliš krátka šnúra k zvukovej karte, aj keď je pravda, že reproduktory sú primárne určené pre mp3 prehrávače a notebooky. Nuž a čo kvalita zvuku ?

DSC05742 DSC05744

Nuž pri reproduktoroch tak malých rozmerov sa samozrejme nedá očakávať výkon domáceho kina. Avšak zvuk znie na môj vkus až prehnane plechovo a umelo. Na basy pri týchto reproduktoroch radšej okamžite zabudnite. Obávam sa, že už aj podaktoré notebooky majú lepší zvuk.

DSC05745 DSC05740

Takže aby som to zhrnul. Reproduktory sú dizajnovo veľmi pekné, avšak hodnotenie u mňa totálne zráža zvukový výstup, ktorý je bez basov a znie až veľmi umelo. Je fakt, že z výkonom 3W sa nedá nič veľké očakávať, ale mohlo to byť ešte o troška lepšie. Tým pádom je moje hodnotenie bohužiaľ iba 3 z 5

3z5

ProduktLink

Cena $15/360 SKK

1 názor na “Funny melody – reproduktory od BrandoWorkshop

  1. Už ten dizajn a cena mi hovoria čo môžem očakávať. Pri reproduktoroch dvojnásobne plati – že za málo penez málo muziky.V tejto oblasti neodporúčam značku Trust.

Nie je možné pridávať komentáre.