Foto: Popoludňajšie bicyklovanie

Dnes som sa bol trocha športovo vyžiť, a previesť sa asi na dve hodinky po Stupave na bicykli. Pôvodný zámer bol prekvapiť kamoša na stavbe domu. Ale keďže tam nikoho nebolo, tak som si povedal, že sa trocha povozím po okolí a dobre som spravil. Ešte lepšie bolo, že som mal pri sebe fotoaparát. Totiž chvíľu sa nepohybujete na konci mesta, lebo akosi veľmi nemáte prečo, a za zadkom vám vyrastá jedno malé sídlisko. To sídlisko som objavil úplnou náhodou. Narazil som totiž na akúsi betónovú cestu, tak reku sa pozriem kam vedie. A ajhľa cesta sa zmenila na ulicu Bočná s celkom malým milým sídliskom. Nuž a tu je pár fotografií z dnešnej jazdy.

DSC_0033-1

Sídlisko ulica Bočná

 

 

DSC_0044-1

Exkluzívne parkovanie

DSC_0047-1

Neoplotený Cevaservis v pohode prejdete areálom a ani vrátnik sa extra nečuduje.

3 názory na “Foto: Popoludňajšie bicyklovanie

 1. shaggy, suuhlas. aj ja sa snazim v Branovych fotkach nieco najst, ale netrufol som si to napisat.
  (vid. hadice a zabradlia v Piestanoch)

 2. Bez urážky, ale toto som si všimol aj pri minulých fotkách – ty proste nevieš fotiť.
  – fotky sú ukrutne nudné. Ja chápem, že si amatér, ale tie fotky nehovoria o ničom, nič nezachytávajú. Sídlisko sa dá nafotiť aj lepšie.
  – stále ti to padá, už by bolo načase naučiť sa odfotiť fotku tak, aby tam všetko bolo rovno. Opäť mám pocit, že v Stupave sa rodia iba potomkovia staviteľov z Pisy.
  – ty si Bramo? Dávať si ten trápny riadok s copyrightom na zlé fotky chce riadnu dávku odvahy, ale ešte srandovnejšie je, keď sa nevieš ani podpísať… Bramislav.
  Hovorím to už po x-tý krát – zbytočne si si kúpil zrkadlovku, keď ti chýba aspoň základný talent. Takto všetku energiu vložíš do nastavenia a o to menej času venuješ rozmýšľaniu nad tým, čo má fotka obsahovať, ako má byť odfotená atď. S obyčajným kompaktom za 150€ urobíš rovnaké fotky a možno ešte lepšie, lebo by si sa nemusel hrať s nastavením (ktoré je pre začiatočníka dosť ťažké).

Nie je možné pridávať komentáre.