Flipboard dokonalý zážitok s čítania na iPade

V piatok alebo kedy už neviem presne, som sa pýtal na Twitteri či nepoznáte dáke časopisy pre iPad. No a nejeden z vás mi odporučil aplikáciu Flipboard. Tak som si povedal, že teda skúsim. No a treba povedať, že Flipboard je naozaj luxusná čítačka všetkého možného. Flipboard dokáže sledovať statusy na Facebooku, či Twitteri. Agregovať najrôznejšie RSS kanály. Pozná množstvo zaujímavých médií. Poviete si prečo ju tu do čerta vlastne tak vychvaľujem, veď toto vie hocktorá čítačka. Lenže tu ide o štýl, akým to Flipboard robí.

Aj s obyčajných statusov na Facebooku či Twitteri Vám dokáže vyčariť dokonalý elektronický časopis. A tak máte pocit, že neprezeráte suché RSS kanály, ale, že čítate naozajstné noviny. Toto sa autorom aplikácie podarilo priam dokonale. Samozrejmosťou je možnosť články zdielať na sociálnych sieťach, či si ich odložiť v službách ako Instapaper, či Read it later na neskoršie prečítanie. Takže ak ešte Flipboard nebodaj nepoznáte, určite si ho na svoj iPad nainštalujte a už nebudete chcieť inú čítačku.

Appstore Link

 

Testovacie zariadenie zapožičalo Shoppie.sk

5 názorov na “Flipboard dokonalý zážitok s čítania na iPade

  1. Flipboard pouzivam asi mesiac a prve co rano urobim je ze chytim iPad a listujem jak blazon 🙂 Vyborne prevedenie, citanie rss je hned iny zazitok, aj ked mam aj niektore kanaly, ktore radsej prebehnem v beznom rss readeri. Vo fliboarde mam tiez TW (zvlast stream a zvlast zoznamy, FB, LinkedIn, Instagram (popular + moj stream), youtube trends, google reader a zopar dalsich Tech a App kanalov.
    Tiez som sa niekde docital, ze sa planuje aj verzia pre iPhone.

Nie je možné pridávať komentáre.