Film Vymedzený čas je konečne originálne scifi

Včera som sa bol v našom Stupavskom KINO X pozrieť na film Vymedzený čas. Veľa som o tomto filme počul, a tak som bol celkom zvedavý aký film naozaj je. Jedná sa o veľmi originány scifi príbeh od režiséra Andrew Niccol. A o čo v ňom ide ? Predstavte si, že vaše telo jemne geneticky upravili,a to tak, že žijete len do 25 rokov života. Narodíte sa totiž s akýmsi implantátom, ktorý vám odmeriava váš čas na zemi…

Ako len čas získať nazad ? No môžete čas buď ukradnúť od iného, alebo jednoducho zarobiť. Predstavte si totiž, že by ste časom platili napríklad za cestu autobusom, či za nákup kávy v bufete. Avšak má to jeden háčik. V hre je vrstva super bohatých ľudí, ktorý majú času na rozdávanie, a dokonca človek ktorý to má všetko pod palcom. Samozrejme potom je tu tak trocha záporák správca času. Ale úprimne povedané aj on mi bol po čase celkom sympatický. Náš hrdina v podaní Justina Timberlakea sa rozhodne s nespravodlivým delením času skoncovať a.. Ale to by som už prezradil priveľa. Lepšie bude ak sa na film Vymedzený čas pôjdete pozrieť, a venujete u trocha svojho času.

2 názory na “Film Vymedzený čas je konečne originálne scifi

  1. Presne tak, aj ja musim uznat, ze ma ten film zaujal a poukazal ako to vlastne funguje aj dnes.

  2. Vcera som si ten film pozrel a musim uznat,ze v nom odznelo vela skvelych myslienok.Naozaj jeden skvely film za poslednu dobu co vypustil do sveta Holywood.

Nie je možné pridávať komentáre.