Facebook pripravuje voicechat má sa Skype začať báť ?

facebook Podľa posledných správ, ktoré prebehli blogom Mashable sa Facebook chystá na celkom zaujímavý, avšak v konečnom dôsledku veľmi logický krok, a to pridanie voicechatu. Na tento účel má Facebooku poslúžiť platforma od spoločnosti VIVOX. Tá poskytuje voicechat napríklad aj pre niektoré plánované hry spoločnosti EA. Podľa niektorých špekulácií, by sa neskôr mohol Facebook pokúsiť implementovať aj videochat. Tým pádom by sa vlastne svojou veľkosťou stal akýmsi centrom online komunikácie, a podľa môjho názoru aj vážnou konkurenciou pre Skype, či Gtalk. Veď stačí ak sa pozrieme na počet používateľov Facebooku, ktorý denno denne rastie. Nuž som zvedavý ako si Facebook poradí s implementáciou voicechatu a prípadnéhoo videochatu.

11 názorov na “Facebook pripravuje voicechat má sa Skype začať báť ?

  1. Pro mne je facebook jednodussí, tam mám víc prátele…na skype jsou jenom takové "VIP-kamarády". FB je mezinárodní, je pro chat, pro fotky. To je muj názor. Zálezí na osobe…

  2. Nika! ale ja ešte nemám veľa priateľov….. prečo je to dobre používať facebook cez mobil? tak na čo je tam tvoja počítač?:P

  3. Rocky ak tam máš veľa priatelov tak to neverím, že je nuda. Už sa neviem dočkat na vypršanie paušálu a konečne možem byť online aj cez mobil.

  4. Zolo má pravdu, nové mobily už majú Facebook aplikáciu… kto je často online, určite bude spokojný

  5. Zdravím. Facebook nie je len na chat, má ovela viac funkcií, takže by som ho neporovnal so Skype-om. Ináč aj naši operátory podporujú skor Facebook, stačí sa pozrieť na ich reklamy, nové mobily už nie sú cool bez Facebook aplikácie.

  6. je tam nuda nemám sa tam ani s kým porozprávať takže tam nemám dôvod chodiť :S

  7. Skype je podobny, ako msn, ale k facebooku ani nepodobá, facebook je viacstranny.

  8. Občas sa tam zvyknem pozrieť no je tam nuda nemám sa tam ani s kým porozprávať takže tam nemám dôvod chodiť

Nie je možné pridávať komentáre.