Energy drink self test alebo ako som energeťáky ochutnával

Pred časom som si povedal, že by nebolo od veci, urobiť takú menšiu ochutnávku rôznych energetických nápojov. A tak som si spravil taký vlastný test niekoľkých druhov. Vybral som sa do obchodu a nakúpil 5 nápojov. A to Monster, dáky Wilde Dragon, ktorý som videl prvý raz v živote. Novinku na trhu Playboy, Burn, a Original Energy. Myslím že prvý menovaný Monster ani netreba nejako zvlášť predstavovať, a tak sa vrhnime na predstavenie ostatných testovaných subjektov.

 

Wilde Dragon alebo divoký drak

V neprehliadnuteľnej čierno červenej plechovke s erbom sa s skrýva relatívne silný energetický nápoj. Teda aspoň mne tak pripadal. Mal celkom ostrú chuť ,a určite by vás postavil na nohy. Pritom chuť nebola vôbec sladká ale skôr sladkokyslá.

 

Playboy

Plôayboy je novinka na trhu energetických nápojov. A treba povedať, že sa jedná o celkom chutnú novinku. V štýlovej čiernej plechovke so známym zajačikom sa ukrýva nápoj príjemnej sladkej chute. Avšak nie veľmi presladenej. Chuťovo ma táto novinka veľmi príjemne prekvapila. Ak teda máte radi trocha sladšie nápoje určite túto novinku vyskúšajte.

 

Burn

Burn je celkom silný energetický nápoj, veľmi výraznej chute. Jeho chuť vás myslím spoľahlivo preberie. Neviem ju veľmi presne špecifikovať, ale je pomôžem si českým slovom řízná.

 

Original Energy

No a napokon tu mám plechovku s veľkým E. Tento prazvláštny nápoj, ma však vôbec neoslovil a chutil mi asi najmenej zo všetkých nápojov v tomto selfteste. A čo vy aké energy drinky preferujete ?

 

 

 

6 názorov na “Energy drink self test alebo ako som energeťáky ochutnával

  1. Ale mohol si aspon niekoho poprosit aby ti energetaky nalial do oznacenych poharikov aby si nevedel co kostujes. Takto si bol ovplyvneny obalom 🙂 To je jasne ze Playboy takto vyhral 😉 Inak pekny investigativny clanok

  2. Počuj Braňo. Toto neni test. Sprav si proste týždeň, kedy budeš chodiť spávať o 03:00 h. a vstávať o 07:00 h. Každý deň vypi ráno iný energy drink a potom choď pracovať. Na záver každého dňa zhodnoť, či ti drink zabral a ako. 

  3. Je to maximálne nezdravé . Keby si vedel čo tie sračky majú v sebe ,  nepil by si to :))

Nie je možné pridávať komentáre.