Desmodu sa nezbavíš – Kuly ako absolútny OTO 2008

Tak som pozeral OTO 2008. Bola to clekom fajn akcia. Na úvod prekvapil dlhovlasý Pročko. A mám pocit, že akosi zoserióznel. Všetky ceny OTO boli v pohode a dostali ich tí čo si ich naozaj zaslúžili. Avšak Desmodu sa asi nevyhneme nikde. Absolútny OTO sa totiž nestal nik iný ako Kuly s Desmodu. Už mi to pripadá ako keby to bola cena útechy keď odstúpil z Eurovízie. Ale čo ma prekvapilo ešte viac, cenu neprebral osobne Kuly ale jeho manažér. Toto mi prišlo troch anefér a ignorantské. Nuž a ja mám Desmodu už fakt dosť.

4 názory na “Desmodu sa nezbavíš – Kuly ako absolútny OTO 2008

 1. Hm, Desmodu je všade veľa, to hej. Kedysi ma brali viac ako momentálne. Nezastávam sa ich, ale v poslednej dobe mi skôr začína prekážať všadeprítomný „antidesmodizmus“, ktorého hlavní zástancovia mi formou ich prejavu trochu lezú na city. Žeby tichá závisť nielen vééééľkych intelektuálov z jednej nemenovanej (h)umnej slovenskej stránky? Nech ich to teda zožiera ďalej. 🙂

 2. … desmod buď miluješ, alebo nenávidíš… avšak ukázalo sa, že väčšina ľudí ho miluje… mimochodom páčili sa mi tie upútavky pri nominácii moderátora/ky zábavných relácií… kto pozeral, tá adelina bola inšpirovaná týmto:

  http://www.karolstofira.com/ads/2008/12/19/my-favorite-ad-part-3/

  …resp. či mám povedať bola ukradnutá??

  najprv som o tom chcel písať post, ale nejako som nemal chuť…

  • Žiada sa mi ppovedať že väčšina Desmod bohužiaľ miluje. Ja už som vďaka Paneláku predesmodovaný.

  • Inak po lepšom pohľade na výsledky mi OTO pripomínam skôr MOTO alias Markízacky OTO.

Nie je možné pridávať komentáre.