Čo počúvate pri práci ?

Počas môjho veľmi krátkeho pobytu v Írsku som rozmýšľal aj nad tým, čo tak ľudia počúvajú pri práci. Niektorý sú radi keď je pri práci ticho a pokoj. Iný si pustí riadne hlučnú muziku. Niekomu zase stačí obyčajné rádio. Ja asi tak trochu nakazený Írskou kultúrou som si zohnal CD Lords of the dance. A čuduj sa svete. Táto muzika je teda aspoň pre mňa, veľmi povzbudzujúca. Normálne ma nabíja energiou a perfektne sa pri nej pracuje, prípadne píše post na blog. Na CD sa striedajú rýchle melódie s pomalšími a je to celkom fajn. Inak celkom by som bol zvedavý, čo počúvate pri práci vy moji čitatelia. Je to Trance, Rock, pekelne hlučný Metal, alebo klasika, či nebodaj dychovka ?

6 názorov na “Čo počúvate pri práci ?

  1. hudbu pri práci počúvam podľa nálady a podľa toho či sa potrebujem veľmi sústrediť.
    Ale väčšinou tú hudbu mám pustenú a jedná sa prevažne o Hard Rock.

  2. Podobne, ako Depi málokedy počúvam pri práci s PC hudbu, väčšinou mi totiž vadí. Občas niečo upokojujúce, ale aj to len na úplnom pozadí.

  3. No ja bohuzial nemozem pocuvat pri praci nic. Najviac mi vyhovuje ked mam ticho a este k tomu zavriem aj dvere, aby som ziadne zvuky nepocul. Jedine co mi nevadi je dazd, ktory pocut za oknom, preto rozmyslam, ze jedina hudba co mi by asi nevadila by bola nejaka prirodna nahravka z amazonskych pralesov 😉

Nie je možné pridávať komentáre.