Chce Google odkúpiť Twitter ?

twitter Na blogu TechCrunch sa objavila zatiaľ nepotvrdená správa, či skôr špekulácia. A síce, že Google údajne pokukuje po mikroblogovacej službe Twitter. Nuž pravdu povediac, ak by toto bola pravda, tak sa trocha obávam o osud Twittera. Všetci totiž dobre vieme, ako sa Google zachoval k Jaiku, ako rýchlo ho poslal k vode. Aj keď je pravda, že Twitter je v dosť odlišnej pozícii. A hádam by si to Google k nemu nedovolil. V správe sa spomína, že po Twitteri údajne pokukoval aj Facebook, len nebol vraj schopný zložiť požadovanú sumu. Nuž som zvedavý. Ale najradšej by som bol, keby Twitter ostal nedotknutý tak ako je. Pretože funguje veľmi dobre.

4 názory na “Chce Google odkúpiť Twitter ?

  1. S Facebookom to nebolo tak, ze nevedeli zlozit sumu ale to, ze drviva vacsina sumy bola splatna v akciach. A to Twitteru nevyhovovalo, pretoze vsetci vieme ako je to teraz s akciami pocas financnej krizy. Inak sa ani necudujem, lebo Facebook okrem svojich bezcennych akcii nema nic.

  2. Google mal Google Video a kúpil YouTube. Takže by to zas s tými podobnými službami nebola preň novinka. Ak by kúpil Twitter a integroval dobré prvky z Jaiku, z mojej strany nič proti. Radšej Google ako príliš komerčný Facebook.

  3. Este doplnim – radsej Google ako Facebook, lebo ten mi tiez pride ako pochybny s neistou buducnostou. Od Google by to bolo logicke preco sa zbavil Jaiku. Na co mat dve taketo sluzby.

  4. Myslim ze uz teraz je na financnu injekciu pre Twitter neskoro, no je nevyhnutna. Ak ma zostat nedotknuty z coho ma zit? Keby mal aspon pouzitelnu Pro verziu…

Nie je možné pridávať komentáre.