Česko Slovensko má talent aj na mega fail

Viete veľmi dobre , že nie som nejaký extra televízny maniak. A nesedím pred bedňou často. A keď už ma dačo zaujme, tak to musí byť naozaj prinajmenšom veľmi zábavné To čo však dnes JOJ predviedla v Česko Slovensko má talent ma nadvihlo hádam ako nikdy., a myslím že nie som na Slovensku sám koho JOJka týmto failom nasrdila. O čo išlo ?

Nuž pozerám si CSMT rozhodnutie a parádne vystúpenie ktoré parodovalo hádam všekých existujúcich kúzelníkov: Povem vám dlho som sa tak dobre nebavil. Keď tu zrazu prišilo nemilé prekvapenie. Niekto múdry v réžii si totiž asi povedal, že reklamu proste pustí aj keď vystúpenie pravdepodobne práve vrcholilo a bolo v tom najlepšom. Prosto JOJ veselo uťala živé vystúpenie.

Aby ste ma nechápali zle TV JOJ mám ako televíziu veľmi rád. Len toto proste akosi nezvládli. Naozaj bolo tak nevyhnutné dodržať reklamný slot aj za cenu straty pointy inak skvelého čísla ? Ako vravím myslím že nie som sám koho JOJ týmto počinom jemne dorazila.

11 názorov na “Česko Slovensko má talent aj na mega fail

  1. JOJka je už pre mňa ešte väčší odpad ako Markíza. Aj tie ich premiéry…8reklamných prejkov po 8 a 1/2 minúty, veď to stratí ten film úplne pointu a atmosféru…ani správy už nepozerám, pretože keď začali aj tam dávať reklamy, to zabili teda…. V poslednej dobe fakt že sledujem STV a dokumenty na ČT2 bez reklamy! Komerčné televízie sú neskutočne….a veď kedysi to také nebolo…

  2. Nemýľte sa v tom, že televízia typu Markíza a JOJ vysiela program (filmy, seriály, dokumenty, relácie…). Tieto televízie vysielajú reklamy. Lenže aby im tie reklamy niekto pozeral, musia ich preložiť programom. A program typu ČSMT je v prvom rade predávač reklamného času. Preto je v týchto programoch reklama agresívna, t. z.: často, dlho a hlavne v tých najnapínavejších scénach. Zvykajte si. Sledujete reklamu, prerušovanú programom. Ak sa vám to nepáči, nesledujte to live, ale neskôr na nete. Alebo choďte radšej čítať knihu.

  3. Ono to vysielaju dve televizie, reklama bezala na obidvoch. A ano potom pokracoval tam kde skoncil. Mozno sa tak rozbehol, ze zabudol na to ze ma byt reklama.  

  4. otazne je, ze ci sa nejednalo o technicku vec. odpovedalo by to tomu. moze byt problem s trasovanim.

      • ak si si vsimol, jaro sa nieco snazil naznacit tusim richardovi. a imho sekli aj Pyca pocas tej hry na klavir. zistujem od kamaratov v JOJke viac. snad sa dozviem.

  5. ved po reklame pokracoval tam kde skoncil, tak o co ide:D a paradne, no nwm:D vlani bol lepsi ako teraz 🙂 uz je to nuda

Nie je možné pridávať komentáre.