BREAKING: NETFLIX je dostupný už aj na Slovensku

Priatelia dnes nastla veľká udalosť pre seriálových a filmových fans. A čo tak významného sa udialo?

Nuž na Český a Slovenský trh práve dnes vstúpila známa sreamovacia služba NETFLIX. Tak tak po rokoch čakania je možné NETFLIX objednať a sledovať aj u nás na Slovensku a v Česku. A ako je to s cenami a obsahom?

Ceny sú pre náš trh vlastne také isté ako v dolároch, len s príponou EUR. Takže ak si to zhrnieme cenník služieb je nasledovný.

cennik netflix

screnshot by TouchIT.sk

 

Ak nám na pozeranie stačí SD kvalita a jedna obrazovka zaplatíme si 7.99 EUR mesačne. Ak sme trocha náročnejší, a chceme sledovať súčasne na dvoch zariadeniach a nebodaj v HD zaplatíme si 9.99 mesačne. No a ak sme mega náročný, a chceme Ultra HD obsah na 4 zariadeniach, tak si zaplatíme 11,99 eura mesačne.

BTW obsah. zatiaľ na našom území nie sú dostupné všetky filmy a seriály tak ako je to pri NETFLIX USA, ale aj tu je zaujímavý výber, a mysslím, že sa to časom zlepší. Zatiaľ som nenašiel ani mobilnú aplikáciu, ale ak je to inak dajte vedieť do komentárov.

Tak či onak je super, že je táto služba dostupná už aj na našom území a podľa dostupných informácií je od dnes vlastne dostupná v 130 ďaľších krajinách. Tomu hovorím rozšírenie.