Brali by ste humorné príhody z hry Rust tu na blogu ?

V týchto dňoch bude na blogu veľmi  veselo, a pripravujem obsah, na ktorý u mňa nie ste nejako veľmi zvyknutý. A o čo ide ?  

S kamarátmi dlhodobo hrávame survival hru Rust. A povedal som si, že by možno bolo celkom vtipné, tvoriť s tejto hry akési občasné zápisky s toho čo sa na serveri udialo.  A verte či nie, niekedy tam dochádza k veľmi vtipným situáciám. Najprv si však objasnime, čo nás ako hráčov môže ohroziť. 

Poväčšinou hrávame v zložení ja, Rado, Juraj, Rudo a jeho syn, takže o zábavu je postarané dostatočne .Keďže hru hráme štýlom PVE, teda nezabíjame sa, skôr len ťažíme a budujeme, ohroziť nás môžu nasledujúce veci. 

Nedostatok jedla: Hej aj to sa niekedy stane.. 

Zvieratá: Ak si nedáte pozor dorazí vás  divé prasa, alebo medveď. Jeleň a kôň až taká hrozba niesu. 

Helikoptéra: Jedna z naj hrozieb, ktorá nad mapou prelietava v pravidelných intervaloch, a ak si nedáte pozor, pošle vám pozdrav v podobe zopár rakiet. 

Bradley APC:  toto APC sa pohybuje zatiaľ iba na raketovej základni. Ale aj tak je stretnutie s ním veľmi nepríjemná skúsenosť . 

Dúfam, že sa vám aj takéto netradičné príhody z hry budú na blogu páčiť, a budete ich radi čítať. Toto je len taký úvodný post, aby ste mali plus mínus predstavu, o čom to celé bude.