Bojnice 2011 boli výborné

Tak a máme za sebou ďalší ročník našej ineťáckej akcie v Bojniciach. Nuž a ako bolo ? Musím povedať, že to bolo veľmi fajn stretnutie. Znova som live videl ľudí, ktorých inak stretávam len online. V piatok sa tradične akcia len pozvoľna rozbiehala a schádzali sa ľudia. Banská Bystrica aj či Trenčín dorazili až podvečer, keďže mali ešte dáke pracovné povinnosti a v Trenčíne sa čakalo na Jura Bystrického, ktorý prišiel až s Prahy, ale nenechajte sa zmiasť, inak je to slováčisko ako repa. Následne dorazila aj Banská Bystrica a tým pádom bola zostava kompletná. Kecalo sa a popíjal až do rána. V piatok som vydržal niečo do druhej tretej mám pocit.

V sobotu sa k nám pripojil Juraj Grečnár či Dominik Jurek zo Žiliny. Dobrodruhovia chcel spať v stane, s čoho jeden z dvojice stanov nespĺňal parametre pomaly ani pre jedného dlhšieho človeka, Som zvedavý ako sa v ňom Jurovi Grečnárovi spalo, a či si nespieval starý známy šláger Mám malý stan. 😀 V sobotu som v podstate ani nespal. Veď načo zabávali sme sa do druhej či tretej rána. A keďže autobus mi šiekk o 4:50, tak sa mi spať už ani neoplatilo. Dospal som to pekne v autobuse cestou do Bratislavy. A ako hodnotíte tohoročnú akciu Vy ?

3 názory na “Bojnice 2011 boli výborné

  1. Toľko si o tom vypisoval, že sme tam vybehli na predĺžený víkend. Niekde som ťa tam aj videla, ale nejako nebol čas na pokec, lebo v okolí je dosť zaujímavostí a človek furt niekam behal. Ale inak dobrý typ na dovolenku, ak človek nie je nejako extra náročný.

  2. Akcie som sa nezúčastnil,  zlý termín a mal som aj ďalšie iné dôvody. Dúfam o rok, to už bude inak. Aká bola účasť? Koľko Vás tam bolo?

Nie je možné pridávať komentáre.