Bloggeri menia dizajn blogov

Koncom roka postihla slovenské blogy vlna menenia dizajnu. Neviem kto to vlastne začal, či nie náhodou Depi, ktorý v prvých minútach nového roka spustil nový dizajn svojho blogu a treba povedať, že sa mu naozaj podaril. V závese za ním nasledoval Juraj Grečnár alias JuRoot, ktorého blog prešiel do celkom podareného HipHop štýlu. Nuž a tak mi Mikki ponúkol, či nechcem zmeniť dizajn blogu. Na kompletný redizajn som síce nepristúpil, avšak malé zmeny predsa len nastali. Nadpisy sa konečne začínajú veľkým písmenom. Aj grafika v hlavičke dostala logiku. Pláž má s IT naozaj veľmi málo spoločného. Takto blog aspoň dostal logiku aj čo sa grafiky týka. Takže ďakujem Mikkimu za pomoc pri zmene dizajnu. Kto bude ďalší, ktorý zmení dizajn ?

16 názorov na “Bloggeri menia dizajn blogov

 1. Brano a co takto dotiahnut redesign stranky do konca? V casti „Review Sponsors“. Mas tam uvedeny neexistujuci zdroj „http://branorac.sk/mirobanner.jpg“. Rovnako aj v „Odporucam“ Petocomp a Tvorba Web stranok. Kazi to vzhlad… V casti Blogroll by som privital aj Ronyho Spravodaj, podla mna patri k spicke co sa technickeho rozhladu tyka.

 2. A ešte ma napadlo , čo tak niečo z matrixu – zelené číselka a zopár nejakých micročípov a do toho by som vsunul Tvoju klávesnicu aj s prstom, akože enteruješ.

 3. Klánesnicu má kde kto,ale nejyký brilantný záber z Tvojho mesta by môhol byť zaujímavý.

 4. keby si si radsej okrem tych zbesilych zmien sablon konecne dorazil zvysok stranky napisy ako „One Response to“ ci anglicky formatovane datumy, to posobi znacne chaoticky.

  nehovoriac o tom, ze s umiestnenim reklamnych boxov a inych blbin sa treba trochu pohrat a nie ich iba nasypat do webu.

  tymi zmenami sablon, ktore su evidentne prebrane z kniznic daneho CMS si iba robis kontraproduktivnu pracu a nema to prilis velky zmysel.

  ale rob ako chces 🙂 cim viac robis „podla seba“ tym je to aspon viac… ale nic 🙂

 5. este jedna mala chybicku, v lavom hornom rohu mas znak „<„, treba si to upravit v sablone 🙂

Nie je možné pridávať komentáre.