Blog dostáva nový dizajn a nový štýl práce

Milí moji čitatelia ako sa hovorí zmena je život. A tak znova nadchádza radikálna zmena formátu blogu. Nebojte sa. Stále budem prinášať články a informácie na ktoré ste zviknutý. Avšak v riadne modernizovanom kabáte. Pravda je to zmena riadna a radikálna. Dúfam, že sa Vám zmena bude páčiť. Ak stále tápete a neviete sa zorientovať, tu mám pre Vás malú nápovedu.

  Ak sa pri poste bude nachádzať ikonka fotoaparátu buďte si istý, že vo vnútri sú ďalšie fotografie. Ak ikonka tlačidla play, jedná sa o video príspevok, buď priamo môj, alebo o video ako také. No a ak uvidíte noty, tak sa vo vnútri boxu nachádza dáky audio záznam. Dúfam že sa vám nový štýl bude páčiť. Bohužiaľ je nemysliteľné aby som opravil tých niekoľko sto článkov. To by som celé dni len opravoval a nič nové nenapísal. Ale dúfam, že sa Vám nový štýl zapáči a obľúbite si ho. Vaše pripomienky, tipy a nápady rád uvidím v komentároch.

  
  			

  5 názorov na “Blog dostáva nový dizajn a nový štýl práce

  1. Väčšie písmo, na hlavnej stránke ako sú tie hlavné články. Tie nech idú pomalšie a skús k nim dávať aj väčšie obrázky. Inak celkom dobré.

  Nie je možné pridávať komentáre.