Bežím na Google Apps pre domény

Tak veru dnešným dňom som presedlal na Google Apps. A čo to vlastne sú tie Google Apps? Je to vlastne kompletný balík webových aplikáciií od Google ktorý začína Gmailom a končí Google docs. Najlepšie na celej veci je, že celý balíček sa tvári ako keby bežal na vašej doméne. A tak sa napríklad po zadurfovaní na , docs.branorac.sk objavíte na stránke aplikácie Docs and Spreedsheets. Celkom šikovné nie? Tak isto je k dispozícii personalizovaná Start page.  ale aj personalizovaný Google Talk pre vašu doménu. Trochu treba čakať na obnovenie DNS záznamov a treba dávať bacha pri nastavovaní MX záznamov pre Gmail ale inak je to lahoda. Gmail pre doménu vám umožní vytvoriť až 100 účtov, pričom každý má 2GB kapacitu. A tka sa moja mailová adresa branorac@branorac.sk šmahom ruky nafúkla  z 20MB ktoré som si pridelil v admine domény až na 2GB od Google. Prosto nádhera. Inak mám takú ponuku. Ak niekto chcete exkluzívnu mailovú adresu v tvare nieco@branorac.sk ozvite sa v komentároch. Rozhodol som sa poskytnúť ju prvým 10 záujemcom. 😀

3 názory na “Bežím na Google Apps pre domény

 1. Cao,

  nie som zrovna najvecsi technik na svete, ale nejake tie skusenosti s IT mam. PRe orientaciu bezny standart uzivatela, viem si editovat stranku, zakladne prikazove riadky …. taktiez sa trochu vyznam do SW, ktoremi ulahcia zivot… chcela som povodne CRM SUGAR, ale kedze je tam zlozite nastavenie tak som dostala odporucanie na tento google produkt .. lenze neviem co to je, ako sa to sprava, ako sa to menezuje a uz vobec ako si to spustim …. Mozem Ta poziadat o pomoc?

  Dendisova Petra
  dendisova@gmail.com
  http://www.eurovzdelavanie.sk

 2. Zdravim,

  este nedavno bol problem s vyuzivanim Google Apps zo Slovenska. Ci sa mylim? Mozem sk. domenu v pohode zaregistrovat na google apps a vyuzivat ich email? O ten mi hlavne ide.

  dik

Nie je možné pridávať komentáre.