Aplikácia Tatrabanky pre iPhone sa mi osvedčila

Dnes tu mám pre Vás všetkých taký môj malý postreh a osobnú skúsenosť s aplikáciu Tatrabanky pre iPhone. Čo sa vlastne stalo ? Ako isto všetci viete, tent víkend vlastne už od štvrtka som bol na konferencii Managerexpo 2011. No a keďže som bol ubytovaný v penzióne, ktorý nemal možnosť platenia kartou nastala taká dosť zapeklitá situácia…….

K bankomatu som sa nemal kedy dostať, pretože som nonstop pendloval na prednáškach a tak ma napadlo reku vyskúšam v praxi zaplatiť cez túto appku. Poprosil som teda recepčného nech mi nadiktuje číslo účtu. Naťukal som všetky potrebné údaje, ako číslo účtu, sumu a poznámku aby vedel od koho prišli peniaze, tukol som na potvrdiť a hotovo. Takto to bolo jednoduché.

Zaplatenie z mobilu na pár kliknutí. Tomu hovorím luxus. Tatrabanku musím za túto appku jedine pochváliť. Ak teda máte iPhone a máte akési obavy platiť touto appkou, myslím že vôbec nemusíte a môžete ju bez obáv využívať. Funguje úplne perfektne a na úspešný chod jej stačí aj obyčajné Edge pripojenie. Takúto aplikáciu by mohla mať hádam už každá banka na slovensku.

1 názor na “Aplikácia Tatrabanky pre iPhone sa mi osvedčila

  1. Iné banky, napr. Slovenská sporiteľňa má mobilnú verziu v IB. Stačí si otvoriť ich stránku na mobile a mám plnohodnotný mobilný web. Pokiaľ mám aktívny SMS kľúč, nie je nič jednoduchšie. Žiadna GRID-karta, žiadne aplikácie. Obyčajný webový prehliadač, SMS-ka a je hotovo.

    Tatrabanka má v tomto medzery, má síce mobilný web ale v čase keď pomaly každý kto sa pripája cez mobil na internet má dotykovku, Tatrabanka nemá optimalizovaný web pre dotyk. Ak by to dotiahli do konca, ani by nebolo potrebné písať app pre Android.

Nie je možné pridávať komentáre.