Alternativeto.net – keď hľadáte alternatívu

Každému z nás sa určite už  sem tam stalo, že program, ktorý doteraz v pohode používal zrazu nepostačuje. Trebárs ste narazili na nejakú exotickú príponu súboru. Prípadne ste dostali chuť zmeniť váš súčasný prehrávač za niečo iné, lepšie. Tak práve na to slúži stránka Alternativeto.net. Stránka funguje veľmi jednoducho. Do vyhľadávania napíšete názov programu, ku ktorému hľadáte alternatívu. Alternativeto.net vám následne vyhodí výsledky  alternatívnych programov k tomu vášmu. Poradie programov sa môže meniť, keďže za programy a ich akúsi povedzme úspešnosť hlasujú používatelia Alternativeto.net spôsobom známym z Diggu. Samozrejme web  Alternativeto.net sa neobmedzuje len na na software pre Windows. Tak isto tu nájdete všetky platformy aj Mac aj Linux. Takže ak hľadáte nejakú alternatívu, vyskúšajte Alternativeto.net

4 názory na “Alternativeto.net – keď hľadáte alternatívu

  1. celkom sranda len tak browsovat softwarom. o mnohych veciach som v zivote nepocul. vdaka

  2. celkom sranda len tak browsovat softwarom. o mnohych veciach som v zivote nepocul. vdaka

  3. Alternativeto.net jsem již párkrát použil, protože jako každý hledám podobné programy a služby k těm mým oblíbeným. Jsem rád, že takový web je, já jej objevil a nyní se mají i další čtenáři s ním setkat.

  4. Alternativeto.net jsem již párkrát použil, protože jako každý hledám podobné programy a služby k těm mým oblíbeným. Jsem rád, že takový web je, já jej objevil a nyní se mají i další čtenáři s ním setkat.

Nie je možné pridávať komentáre.