All in one Atomic Watch z ThingGeek.com

V týchto dňoch som konečne z colnice vymámil aj zásielku, ktorú som očakával od spoločnosti ThinkGeek. Napokon som sa zaplateniu colného poplatku nevyhol. Avšak hodinky sú už doma a tak si ich môžeme priblížiť detailnejšie.

Hodinky samotné prišli zabalené v celkom peknej krabičke. V balení sa na moje prekvapenie okrem hodiniek nachádzalo aj mini CD vo vizitkovom formáte, na ktorom bol elektronický manuál. Hodinky sľubujú funkcionalitu Radio Control. Teda automatické dolaďovanie času. V našom prípade podľa Nemeckého pásma. Chvíľu som sa pasoval z nastavením, ale napokon sa aj vďaka Mikkimu všetko podarilo a hodinky pracujú absolútne presne. Jedna vec , ktorá ma však dosť prekvapila, je netradičné usporiadanie prvkov na samotnom LCD. Totiž v hornej časti sa nachádza deň a sekundy, v strede potom samotné hodiny a minúty. Pod hodinami sa zobrazuje dátum v americkom formáte. Teda najprv mesiac a potom deň. Celkom zaujímavé rozloženie čo poviete ?

DSC00521 DSC00522

Dizajnovo sú hodinky spracované naozaj veľmi elegantne. Po stranách relatívne rozmerného čierneho tela sa nachádza štvorica tlačidiel vyvolávajúca potrebné funkcie. Pod displejom sa potom nachádza tlačidlo aktivujúce štýlové zelené podsvietenie. Jediné mínus možno vidím v náramku, ktorý mohol byť o voľačo dlhší aby bol nositeľný aj na hrubších rukách. Silnejší človek by mohol mať celkom problém ich zapnúť.

DSC00523 DSC00524

A aký som mal celkový pocit z ich nosenia ? Nuž pravdu povediac všelijaký. Po dlhšom nosení som mal totiž pocit, že sú hodinky trocha ťažšie ako by sa na náramkové hodinky patrilo, a nenosili sa mi zrovna najpohodlnejšie. Celkový dojem kazil aj už spomenutý krátky náramok. Jedna dve dierky navyše by náramku len prospeli. Inak však hodinky hodnotím ako zaujímavý kúsok a možný tip na originálny vianočný darček.

Zakúpite na tejto adrese

7 názorov na “All in one Atomic Watch z ThingGeek.com

 1. colnici je jedno, ze si to dostal iba tak.

  to mas ako ked dostanes tovar z USA. platis clo.

  pokazi sa, posles ho na reklamaciu do USA a ked ti to vratia… platis clo 🙂

 2. Brano ty jsi blazen!))) to uz je to asi lepsi recenzovat v KFC u hranolek nez u tebe na posteli.)) to vypada pekelne. ani me nenapada moc slusnych slov 😉 to z ty recenze musej mit radost … to si s tim radej pohrej, at ses prominent!

 3. Ja viem aj viem toto neboli best review priznávam, čo sa fotiek týka. Ad colnica, hdnota bola tuším jemne cez 30 dolárov a to už je prúser clo som platil 230Sk. Inak týždeň sme colnicu ukecávali ja DHL aj ThinkGeek. Nedali sa presvedčiť že je to na účel recenzie smola.

 4. Prosim Ta, aku hodnotu mala zasielka z ThinkGeek? Nepopises v samostanom prispevku s akymi problemami si sa stretol a kolko bol ten colny poplatok atd.? Daj vediet aj nam ostatnym. Ja som zatial s colnicou docinenia nemal (hodnota cca. 20 USD)

 5. Za tie fotki si zasluzis dolamat ruky, vypichnut oci a dozivotny zakaz cvaknutia spuste na fotoaparate. Ved nikto nechce od Teba profi technicku fotografiu, ale toto co predvadzas je skutocne ….. ani to neviem popisat ake.
  Ved aj ten kremikovy fotosenzor musi byt z toho chudak z takychto fotografii uplne mimo.

 6. Zasa ten podklad. Radsej nic s tym podkladom nezverejnuj. Prpac ze rypem, ale zasa som ti hodinky musel hladat 🙂

Nie je možné pridávať komentáre.