Alienware M14x a jeho Command center alebo nastavte si notebook podľa chuti

Ako isto všetci dobre viete, v týchto dňoch mám jedinečnú možnosť testovať Dell Alienware M14x. Čo je pravdepodobne najvýkonnejší 14 palcový herný notebook, aký sa dá zohnať. Recenziu samotnú vám prinesiem v samostatnom článku o čosi neskôr. Dnes by som vám chcel predstaviť jednu dizajnovo imidžovú záležitosť a to

Alianware Command Center

Čo je vlastne to Command center ?  Command Center je softvér za pomoci ktorého si na svojom Dell Alienware M14X nastavíte  ľubovoľné farebné schémy podsvietenia  notebooku, a to hneď v niekoľkých zónach. Tých zón je konkrétne šesť
Len samotná klávesnica notebooku je rozdelená do štyroch svetelných zón dve po okrajoch klávesnice a dve v strede. Ďalšou zónou je touchpad. Samostantú svetelnú zónu tvorí tlačidlo pre zapnutie notebooku, LED dióda WiFi, či dokonca ja nápis ALIENWARE tesne pod displejom, a poslednou zónou sú dve LED svetlá  umiestnené v predu.

 

 

To všetko si môžete nastaviť za pomoci programu Alienware Command Center.  Tak isto si môžete nastaviť, či bude svietiť len farebne, pulzovať, alebo vytvárať rôzne farebné prechody.  Samozrejme ak vám efektné podsvietenie nebude vyhovovať jednoducho ho vypnete kombináciou fn+alien fx  a podsvietenie sa vypne.  Viem niekto môže namietať že imidžovka. Ale pravdu povediac mne sa práve tá odlišnosť od bežných notebookov veľmi páči.  V Command centre si však nenaastavujete len  podsvietenie. Tak isto cez tento progm nastavujete plány napájania, či touchpad notebooku.

Toto bolo len také malé nahliadnutie na to, čo dokáže DELL Allienware M14x a skôr taká namotávka na jeho kompletnú recenziu, ktorú zverejním hádam už budúci týždeň.

3 názory na “Alienware M14x a jeho Command center alebo nastavte si notebook podľa chuti

Nie je možné pridávať komentáre.