Aký smartphone do 10 000 ?

Tak práve sa rozhodujem, že si kúpim nejaký ten smartphone. Rozhdoujem sa medzi PDA HP iPAQ FA908AA a Fujitsu Siemens LOOX T810.
Pre mňa je rozhodujúca momentálne cena do 10 000 a podmienka, aby zariadenie obsahovalo wi-fi. GPS nie je nutnosť, ale poteší. Nuž a tieto dva modely tomu plne zodpovedajú. Ak však viete aj o iných, budem rád ak my necháte v komentároch tipy aj na iné značky. ASUS bohužiaľ z výberového konania vypadol, práve vďaka absencii wi-fi. Inak aké máte skúsenosti so smartphone Vy ?

12 názorov na “Aký smartphone do 10 000 ?

 1. Vox ma uz inak aj nastupcu HTC S730 aka Wing ale ten je myslim nejake 3 tisicky za tvojim limitom…

 2. Na Androida sa mi čakať nechce. A môj primárny OS je Windows Vista. Takže asi fakt zoberiem to HTC VOX

 3. spomenul som dve zariadenia ktore by som si vybral teraz. Vox je mobil a ked potrebujes viac pisat tak plnohodntna klavesnica je super. Touch mi pride viac imidzovy.

  Skutocne zalezi co od telefonu ocakavas – pozeranie filmov je super, mp3 tiez – pokial je tvojim primarnym OS windows tak zo synchronizaciou nebudes mat problem. A priznam sa ze na PDA pouzivam viac IM ako napriklad sms.

  Samozrejme mas aj ine platformy nez WM pripadne si pockat pol roka na Andoida

 4. Tak tak, aj ja si myslím.
  Ale všemožné aplikácie nájdeš v Jave a na nič ti to fakt nebude.
  Kúp si radšej mobil s dobrým foťákom (cybershot) a poriadnu pamäťovku.

 5. Alian asi si ma presvedčil zase si mi dobre poradil ako vtedy z Behringerom.

 6. Môžem sa opýtať na čo ti je Smartphone? Podľa mňa ho ani nevyužiješ. Ja som mal PDA a bola to pre mňa viac menej hračka ako pracovný nástroj. A dať 10 000 za niečo, čo ti bude ležať len na stole … To si moc nemôžeš dovoliť. Máš booka, tak si na tých pár KG zvykni a pekne ich nos do roboty.

 7. ASUS nekupuj ani keby co bolo … ja mam a lutujem. Rozladuje sa display, wifi ma slabu citlivost … otras.

Nie je možné pridávať komentáre.