Akú hudbu máte radi?

musicRád by som si spravil taký menší prieskum. Akú hudbu vlastne počúvajú moji čitatelia. Osobne si v podstate vypočujem čokoľvek čo má aspoň trocha melódiu. A mám rád veci z elektronického súdku, ako house, trance. Avšak už nemusím Drum n Base. Pretože po chvíľke počúvania si človek pripadá ako na železnici vo vlaku, tuc tuc tac tuc :D. Nehovorím, že Trance je lepší ale niekedy tam zaznejú zaujímavé melódie. Inak nedávno som sa prichytil pri tom, že si pohmkávam jazzovú melódiu Petra Lipu čo išla z rádia. :D. Asi už fakt starnem 😀 Teda ak je ovšem zmena hudobného vkusu vecou veku. A ako ste na tom vy moji milý čitatelia? Aká hudba je tá vaša naj?

6 názorov na “Akú hudbu máte radi?

  1. No naozaj nemozem slovenskych raperov, povedzme si rovno: je to zle ;-). Takistko pri dychovkach u mna dochadza k zastave srdca.

    Mam rad rock, symfonicky metal (teda ziadne satanisticke dead black metaly), napr. System of a Down, Apocalyptica, Delain…

    A samozrejme vsetko normalne, pocuvatelne (Desmod napriklad)

  2. Roooock. A tiez znesiem skoro vsetko okrem primitivneho hip hopu a repy aky ej rozdiel to neviem. Ale z tohto stylu cokolvek ked pocujem chce sa mi grcat. Tych ludi by som najradsej postrielal. Inak nemam problem s prakticky nicim co je dobre.

Nie je možné pridávať komentáre.