Ako som kuriéra vymákol

Včera sa my stala celkom vtipná príhoda týkajúca sa kuriérov., Očakával som totiž jednu zásielku konkrétne myš Razer Copperhead. Keď sme s kamošmi boli do obeda zháňať darčeky, pred drogériou sa zjavilo vozidlo onej spoločnosti, ktorá my mala doručiť zásielku. Nuž a keďže som tvor zvedavý, nedalo mi sa nespýtať či sa zásielka nenachádza v  aute. Po skontrolovaní dokumentov sa zistilo, že áano, a tak som sa rýchlo ponáhľal domov, keďže som nemal pri sebe dostatočné financie. O 10 minút už kuriér zvonil u nás a zásielku doručil. Ale je to fakt náhoda takto vymáknuť toho správneho kuriéra. Inak aké máte vy skúsenosti s kuriérmi ?

4 názory na “Ako som kuriéra vymákol

  1. Ja som si objednal Orange box a v tej spolocnosti mi napisali ze pride bud zajtra(piatok) alebo az v pondelok tak som sa v sobotu vybral ku kamaratovy a oco mi zavolal ze mi prisla zasielka a ze on nema peniaze tak som mu povedal nech ma pocka pred vchodom. este ze som bol 3 minuty od vchodu inac by ma asi nepockal heh

  2. Ja som sa raz tak prichádzal domov a chlapík s krabicou práve hľadal pred domom zvonček.Opýtal som sa či nehľadá nás a hľadal .

Nie je možné pridávať komentáre.