Ako Paypal debetnú kartu overil

Keďže sa systém Paypal pomaly ale isto otvára aj pre Slovensko, povedal som si, že viac menej len tak zo srandy skúsim overiť svoju debetnú kartu. Vedel som, že embossované kreditky idú overiť, a tak som bol celkom zvedavý, čo na to povie debetná karta. Nuž tak som začal tak trochu z malou dušičkou vypĺňať formulár na pridanie kreditnej karty. Aké bolo moje prekvapenie, keď som zistil ,že moja debetná karta prešla overovaním systému paypal a bola priradená k účtu. Tak neviem či to Paypal vedel pridávať od začiatku ,alebo je to vďaka tomu, že sa otvára aj Slovensku, ale rozhodne je to super. K úplnej spokojnosti už len chýba, aby sme si mohli na Paypal účet aj peniaze pridávať.

4 názory na “Ako Paypal debetnú kartu overil

 1. ahojte…chcem sa opytat ci sa da zaregistrovat na PayPal obycajnu kartu Visa electron,lebo mne to stale nejak nejde…nemoste mi nejak pomoct?

 2. A ešte ma napadlo dodať, že poštuduj si niečo o druhoch platobných kariet. Máš dva hlavné typy kariet – debetná, tá je priamo zviazaná s účtom, kreditná – keď s ňou platíš si požičiavaš a čo si požičiaš musíš vrátiť. A to, že je karta embossovaná neznamená, že nie je debetná. Embossovaná karta znamená, že sú tam údaje vyrazené reliéfne, hmatateľne.

  To som si teraz na to spomenul, no aby si vedel…

 3. Ja už používam paypal dlhšiu dobu. Vlastne odkedy je prístupný na slovensku. Posielanie platieb konkrétne.
  Oni si tú kartu overia, strhnú ti pár korún a nezáleží im na tom jaká karta je. Napríklad na moju embosovanú kartu nemám povolené internetové platby.

  Načo chceš peniaze na účet pridávať, keď si ich to vždy stiahne samo a platba kartou je fakt zanedbatelná cenovo 🙂

 4. 0. paypal sa neotvara, je uz OTVORENY

  1. neviem preco by ti debetna karta (MC, Visa) nemala ist, isla ja predtym

  2. platby idu tiez prijmat (samozrejme za poplatok)

Nie je možné pridávať komentáre.