Aj na netbooku sa dá hrať

Dnes som si povedal, že moje netbook trochu zaťažím a uvidím ako mu to pôjde v oblasti hier. Samozrejme neočakával som nejaké prehnané zázraky, ale pár prekvapení veru prišlo, a tak sa v Piešťanoch pravdepodobne po večeroch nebudem nudiť. Prvá prišla na rad klasická hra Counter Strike 1.6. Netbook zabral bez jediného zaváhania. Ajkeď hrať CS na takom špunte bol celkom zaujímavý zážitok. Ďalší prišiel na rad náročnejší kúsok a síce World of Warcraft. Kmôjmu úžasu ani tu mašinka nesklamala, WOW beží úplne v pohode, teda až na tie mikrotexty. Ok nasledoval ťažší kaliber. A síce Unrela 2 a Unreal Tournament 2004. K môjmu úžasu aj toto mašinka zvládla. Aj keď Unreal 2 mal menšie problémy, zato ale UT 2004 nemal absolútne žiaden problém, a po jemnom vyladení už šiel ako hodinky. Neveril som veľmi videám na Youtube, ale ako vidno aj na týchto mini notebookoch sa dá hrať. Nie síce najnovšie herné pecky, ale kto má rád klasiky, tak ten asi nebude mať väčší problém.

5 názorov na “Aj na netbooku sa dá hrať

  1. netbooky zvladaju aj narocnejsie a novsie hry.. neviem co si cakal, ze nepojdu viac nez 5 rokov stare hry na novom stroji? pred 5 rokmi boli kusok ine poziadavky na hardware, a napriklad vista by na priemernom PC z pred 5 rokov nepobezala, zatialco na novom netbooku ano

  2. Na tom nie je nic zvlastne, vsetko su to 5 rokov stare zalezitosti a book je prakticky novy. Jasne ze nema najnovsiu grafiku, ale aj ten integrac co tam je nieco zvlada (osobna skusenost).

Nie je možné pridávať komentáre.