Adsense už aj na Slovensku

Tak spoločnosť Etarget dnes na Slovensku získala veľmi vážneho konkurenta. Ododnes totiž funguje Google Adsense aj pre Slovenský trh. Mám taký dojem, že Etarget bude mať čo robiť aby si udržal svoju pozíciu na trhu. Pokusne som si zaviedol Adsense na môj blog. Som zvedavý ako sa Adsense bude dariť v našich zemepisných šírkach. A hlavne som zvedavý čo teraz podnikne Etarget. 😀

6 názorov na “Adsense už aj na Slovensku

  1. presne tak, ja to tiez neprcnem na stranky, pokial to nebude oficialne podporovane. Ale snad do mesiaca to bude, bude to taky maly vianocny darcek od googlu 🙂 Som rad.

  2. Adsense dokáže zobrazovať české a slovenské reklamy už dlho, ale pokiaľ viem, je to stále len skúšobná prevádzka. ani čeština ani slovenčina nie sú podporované. Skús sa na adsense zaregistrovať a zvoľ jazyk slovenčinu, dole ti vypíše že adsense pre obsah nie je v tomto jazyku k dispozícií. Ja len preto. Adsense využívam v anglickej verzii stránky, super vec, ale popravde nechcem si dať aj na slovenskú verziu dokiaľ nebude oficiálne podporovaný.

  3. Hmm ešte ráno správa ležala na Zive.sk aj na Inet.sk. Zaujímavé že sa zrazu vyparila z oboch portálov. Inak mne adsense zobrazuje české reklamy takže neviem ako to celée teraz vlastne je.

  4. Nebol by nejaký link(zdroj) na túto správu kde to oficiálne uviedli? alebo link na slovenskú nejakú stránku? thx.

  5. E-target má na slovenskom internete dosť veľkú podporu ako je napr. Zoznam, takže by sa nemal až tak báť. užívatelia majú akurát viac možností kde inzertovať.
    Inak ako som dnes uvidel túto správu na internete som si spomenul na môj adseanse účet, ktorý mám schválený, ale neaktivovaný.

Nie je možné pridávať komentáre.